Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a kedvenc évszakod?

Melyik a kedvenc évszakod?

Figyelt kérdés
Nekem az ősz!

2021. aug. 6. 12:38
A kérdező szavazást indított:
Ősz
Tél
Tavasz
Nyár
50 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csakis a tél
2021. aug. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a nyár, mert akkor ki lehet kapcsolódni a sulitól, és jó meleg van.

2021. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
tavasz :) nincs brutál meleg, csak kellemesen.
2021. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tavasz, es ősz, nem kell annyit futeni es nem 40.000 a villanyszamla. 😂

De tenyleg a tavasz, amikor kezd minden rugyezni, viragozni, friss a levego, viragillat van, zummognek a mehek, csicseregnek a madarak. Az ősz pedig a szinei miatt, de imadom a ködös hajnalokat is.

2021. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavasz.. Ha lenne
2021. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ősz és a tél.
2021. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ősz, tavasz
2021. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ősz. Alig várom.:) Hiába a hétköznapok monotonitása, ősszel még ezeknek a napoknak is van egy hangulata. De a kedvencem az őszi délutánok. Hullanak a levelek, de már elég sok megtalálható a talajon, kissé ne van borulva, de látszik hogy nem fog esni, szó szerint lehet érezni az őszi délután illatát. Egy séta a közeli erdőben, majd otthon a teraszra kiülni egy teával és beszippantani azt a mrgismételhetetlen őszi illatot.🤎
2021. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ősz, tél
2021. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ősz és ahogy megyünk belefele a Télbe. Nekem az egész ad egy biztonságérzetet, ahogy látom hogy a fák is levedlenek megpihenni, ez a kellemes hűvös meg az illatok is ahogy egy előttem levő is írta.

Télen pedig azokat az estéket szeretem amikor nincs egy szál felhő sem az égen, ebben az évszakban a legszebb az égbolt, ha törik ha fagy képes vagyok órákat kint tölteni főleg ha még hó is van a talajon az szinte világít esténként az egésznek van egy leírhatatlan hangulata.

2021. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!