Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a kedvenc évszakotok és...

Mi a kedvenc évszakotok és hogy befolyásolják a hangulatotokat, életeteket az évszakok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ősz vége, tél... Nemvagyok ilyen melegkedvelő, nyári kikapcsolodós valaki....
2019. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ősz,tél.Télen imádom a hóviharokat,csak sajna nem nagyon van.
2019. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidegebb időjárást... Főleg a nagy viharokat szeretem én is ;D
2019. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Metionin ***** válasza:
100%
Ősz, tavasz. A nyár befolyásol negatívan mert már reggel úgy kelek hogy szédülök a melegtől, plusz napallergia, szóval nem vagyok oda érte.
2019. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor anorexiás voltam, gyűlöltem a telet, mert fizikailag fájt, hogy fáztam.


Akkor volt az, hogy vártam a nyarat, mert konkrétan azt hittem belehalok a hidegbe :D


Májusban is kabátban járkáltam és mindig rohantam ki az árnyékról.


Amúgy, nyarat csak azért szeretem, mert kutyáimmal mehetünk strandolni és, hogy barnulhatok.


Ettől függetlenül a tél eleje a kedvenc évszakom.


Ha fázok, fel tudok öltözni, ha melegem van, nem tudom levedleni a bőrömet.


Plusz, jó érzés, hogy forró italt szürcsölgetve melegszek, készülök Karácsonyra, stb.


A nyár hátránya, hogy mindig akkorra terveznek iskolai kirándulásokat, tehát van, hogy tömegközlekedésen négy oldalról nyom össze a gyerektömeg, a vonaton le se tudok ülni, stb.


Illetve akkor szoktak felújításokat is végezni pl a villamos vonalán.


A hangulatomra nincs kihatással.

2019. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
Tél a kedvencem,meg a tavasz és az ősz.Egyedül a nyarat nem szeretem annyira sem.
2019. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 mákostésztaextrákkal ***** válasza:
76%
Télen vagyok igazán önmagam.Nem tudom miért.Tavasz meg az ősz pont a kellemesebb évszakok.Akkor jó a legjobb kirándulni, bárhova járni.Nyárt azért nem szeretem mert nem igazán bírom a meleget meg mivel 0-s a vérem ezért a szúnyogok imádnak.😂
2019. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

2017 februárig, azaz anyukám haláláig minden évszakot szerettem.

2017 februárjától tavasz és nyár a kedvenc évszakom. Ilyenkor világos, meleg van, virágba borul a természet, zöld minden, a madarak csivitelnek, lehet strandolni, sok friss gyümölcsöt és zöldséget lehet enni nyersen..stb.


Az ősz és a tél számomra most már inkább a depresszív hangulatot hozza elő, sötét van, nyirkos az idő, hideg van, elmúlik mindent, a természet haldoklik.

2019. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az évszakok annyiban befolyádolják az életemet, hogy néha nem dugom ki az orromat se. Viszont mindegyiket imádom! Régen nem szerettem az őszt, de mióta a pici fiamat tologattam a lehullt falevelek közt, rájöttem, ez is gyönyörű! Azt hiszem a titok nyitja, hogy meglássuk a jót mindenben! Nyáron imádom a strandolást, a vízpartot, a kertipartikat. Az őszi falevelek, erdő-ehhez semmi sem fogható. A téli nagy hóvihar-a meleg szobából nézve. Na és a színes tavasz! A kisfiaim mindegyikre rácsodálkoznak. Azt hiszem tőlük tanulzam meg sokmindent. A legjobbat is: esőben futkározni az udvaron, ugrálni a pocsolyákba, elkapni a cseppeket a tenyeremmel. Azt hiszem ez a kedvencem. A nyári eső.
2019. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ősz, persze csak amíg jó idő van az a kellemes huszonfok,és nem esik az eső.

Meg imádom az őszi színeket, a lehullott faleveleket.

2019. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!