Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebben az esetben te mit tennél?

Ebben az esetben te mit tennél?

Figyelt kérdés

Sétálsz az erdőben, egyszer csak bele futsz 3-4 bűnözőbe akik éppen droggal üzletelnek. Észre vesznek téged és elkapnak, és mondják hogy mivel láttad hogy kik és mit csinálnak, így nem engedhetnek el és meg kell halnod. Van náluk fegyver is.


Te mit tennél?



2021. aug. 6. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Adnék nekik ajándékot, és rájönnének, hogy tök mindegy, ha eltesznek láb alól, mert így is meg vagyok áldva az élet adta "örömmel".
2021. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem aggódnék rajta,ugyan úgy mint az 1-es ha lenne nálam valami oda adnám nekik ajándékba,jaj és még meg is köszönném nekik nagyon szépen.

Nem lenne a világ szegényebb nélkülem,inkább csak szivességet tennének.

23F

2021. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kivágnám magam, hogy nekem is kell cucc és vennék tőlük. Ha ügyfelükké válnék, nem akarnának megölni.
2021. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nincs nálam semmi, akkor azt fogom mondani, hogy csóró vagyok, a hátralévő időmet turazassal fogok tölteni/korbejarom a fél világot. Ugyse erdekelnek az emberek, mert cserben hagytak. Stb...
2021. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#2vel értek egyet, minden szavával! 25/N
2021. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt, de meg ha eszre is vettek, szartak ram. Draga autoban ultek budai termeszetvedelmi terulet kozepen.
2021. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#5 Lenne időd,energiád,kedved beszélgetni?


2.voltam.

2021. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát persze. Láttam, hogy írtál ;)
2021. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, titokban üzletelnek és ezt még meg is toldják azzal, hogy embert ölnek, ami miatt tízszer jobban keresni fogják őket. Ezt el lehetne mondani nekik is, sokkal rosszabbul járnak, ha megölnek.
2021. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8 Én nem írtam neked.

De ha esetleg szeretnél beszélgetni nyugodtan írj. 🙂

2021. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!