Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit érezhetnek az...

Szerintetek mit érezhetnek az itteni trollok miután törlik a kérdéseiket?

Figyelt kérdés
Szoktam látni olyat is, hogy aznap teszi fel mégegyszer a kérdést de utána is letörlik természetesen de többet nem próbáloznak utána. Ilyenkor szerintetek mit érezhetnek? Ti írtatok már ilyen kérdésekre de aztán törlődött?

2021. aug. 7. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem trollkodtam, de valaszomat már törölték, az okát nem tudom a mai napig, mert a kérdésre adott hasznos válasz volt. Lehet valami apró kis hiba miatt.


Az ilyen kérdező szerintem csalódott lesz gondolom.

Egyenként a sok trollkodást ha jól tudom bannolassal "jutalmazzák "

Teljesen jogosan.

2021. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Egy okos troll, okosan teszi fel a kérdését és nem törlik. Ha meg mégis törlik, pont nem érdekli, mert ez csak fun neki. Ha bannolják kreál új nevet és teszi ki az újabb kérdését átfogalmazva és ámen. Nézz rá az oldalra, minden témakörben a kérdések 80% profi és kevésbé troll kérdések teszik ki, csak valaki átlátja őket valakik nem.
2021. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem minden kérdés troll, amit törölnek, de igen, a többség olyan. Szerintem az ilyen troll kérdező utána próbáljozik tovább, okosabban fogalmazott kérdésekkel, vagy megunja.
2021. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
A cenzúra sosem jó az én kérdésemet is töröltek nem is egyet
2021. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
En meg azt tapasztalom, a trollkerdesek, az erosen uszito vagy egeszen perverz kerdesek ( verfertozes) szepen maradnak, nekem meg ket olyan kerdesem is toroltek, amik nagyok szokatlanok, de se nem kamu, se nem uszito vagy beteges kerdesek voltak.
2021. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Nekem a kövér, elhízott emberekkel kapcsolatos kérdésemet törölték.
2021. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
A gyakori nem független politikailag... Melegekkel kritikus kérdéseket törlik, kövérekkel kritikus kérdéseket törlik. ellenben normális keresztény embereket minden további nélkül lehet szidalmazni...
2021. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Jelentsd, ami nem tetszik és akkor leveszik.
2021. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én még viszonylag új vagyok itt, sok mindent nehezen találok meg, ráadásul telefonon nézelődõm, ami kicsi kezelőfelūletet jelent. Nagyon rosszul éreztem magam, amikor jobb kézzel húzni akartam az oldalt, és véletlenūl a felkiáltójelhez ért az ujjam. Ki volt írva, hogy nem látják értelmét a beavatkozásnak, mert a bejegyzés már több mint egy hónapos. Ez azért volt nagyon kellemetlen, mert előtte néhány nappal valóban jeleztem, hogy goromba, durva megjegyzéseket kapok. A második eset valóban véletlen volt, és nagyon bosszantott.

A véleményem pedig: bizonyos foku elfogadóképeségūnknek kell lenni a nyersebb válaszoknál is, hiszen sokfélék vagyunk, de a nagyon durva reakciókat jelenteni kell. A kérdéseknél: ha nem tetszik az a kérdés, simán tovább megyek, mert én nem tudhatom, a kérdező miért tette fel.

2021. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
nekem már több kolegám is öngyilkos lett emiatt , kérek mindenkit ne töröltesen kérdést
2021. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!