Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a bajuk mostanában a...

Mi a bajuk mostanában a nőknek miért félnek még a kisfiúktól is?

Figyelt kérdés

Vártuk a haverommal a buszt ott volt talán 38-41 éves nő is felültünk a buszra leszáltunk a buszról mentünk haza felé, a nő arra tartott ahova mi előttünk volt. Ezután felhívot valakit telefonon és lassított hogy mi menjünk előre (talán azt hitte kövessük vagy nézzük őtet) nem ez volt az első tapasztalatom hogy mintha félnének a nők az utcán.. Mi a bajuk mostanában?!


17f



2021. aug. 11. 16:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%

Tehát akkor csak nézegetted a nőt. Nekem 32 évem alatt nem tűnt fel, ha valaki megijedt tőlem, vagy belassított.


Egyébként ha hangos, csoszogós, vagy kopogós cipős emberek jönnek mögöttem, én is belassítok, és elengedem őket, mert irritálnak.

2021. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egyetlen egy ember -aki nem is félt tőletek, csak idegesítette, hogy hangoskodtok mögötte- kicsit átlátszóan, de diszkréten maga elé engedett titeket, és ezt utána kivetíted a teljes társadalom felére? Ráadásul teljesen rossz következtetéseket levonva az esetből?

Mi van? 😃

2021. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Mostanában? Mert mikor még nem volt szőrös a pöcsöd, mennyire voltál tisztában a világ dolgaival, hülyegyerek?


Hihetetlen, a fiúkák nem is éltek még, de már "mostanában"-oznak.

2021. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként sem szeretem ha hangoskodó hülyegyerekek jönnek mögöttem az utcán.
2021. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű irritálóak vagy büdösek/hangosak/furák voltatok.


De lehet, hogy túlgondolod, és tényleg észre se vett titeket, csak valami privátabb beszélgetésben volt benne és azért lassított, mert nagyon koncentrált.

2021. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mai fiatalok már nem olyanok, mint régen voltak, másabb, erősebb a testfelépítésük, sokuk agresszívabb is, így ha már ketten mennek együtt, az sokaknak veszélyt jelent, akár, ha nem rossz a fiatalok szándéka.
2021. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is lelassítok ha telefonálok, megszokás. Ha nem beszélek akkor csak 1 dologra koncentrálok és sietek, ha meg beszélek akkor lassítok és sétálgatok. Nem szoktam nézni ki jön mögöttem.
2021. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
39%
mert nem tudhatom, hogy milyen szandekkal kozelitenek, plane ha tobben vannak mint en. sajnos rengeteg a szexualis zaklatas, nemi eroszak, jogosan felunk.
2021. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!