Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a bajuk mostanában a...

Mi a bajuk mostanában a nőknek miért félnek még a kisfiúktól is?

Figyelt kérdés

Vártuk a haverommal a buszt ott volt talán 38-41 éves nő is felültünk a buszra leszáltunk a buszról mentünk haza felé, a nő arra tartott ahova mi előttünk volt. Ezután felhívot valakit telefonon és lassított hogy mi menjünk előre (talán azt hitte kövessük vagy nézzük őtet) nem ez volt az első tapasztalatom hogy mintha félnének a nők az utcán.. Mi a bajuk mostanában?!


17f



2021. aug. 11. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Szimplán csak nem szeret menet közben telefonálni. Én is ilyen vagyok, inkább megállok, főleg ha fontos a hívás.

Nem tőletek félt, bár tudom nagyon sok élettapasztalatod van már és mindent tudsz.

2021. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Rosszarcúak voltatok biztos. Nemhogy felszedtétek volna, jó kis milf.
2021. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Engem sötétedéskor kerülnek, pedig senkinek nem ártottam xD

Sőt nem is bámulom őket, telefonom nyomkodom, nem tudom mi van velük.

2021. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#2 XDD őszintén elég cuki jól nézet ki fiatal korában biztos nagyon szép volt


#1 sok lánytól hallottam hogy mikor olyan helyzetben érzik magukat felhivják a barátnőjüket, de nem állt meg hanem megjátszva lassított

2021. aug. 11. 16:11
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Sokszor én is megállok vagy lassítok amikor telefonálok. Nem azért mert félek a másiktól, nem is igazán szoktam figyelni.
2021. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

"kövessük vagy nézzük őtet"

Hát, aki így beszél, attól én is félek.

2021. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Ùgy làtom, nem nagyon vagy tisztàban a kinti valòsàggal, ami napi szinten èri az embereket az utcàn, főleg a nőket...


Fő az óvatossàg minden helyzetben.


Mert telefonàlàs közben nem tudja megosztani a figyelmèt ès valòszìnűleg zavarta, hogy a hàtàban csoszogtatok...èn is utàlom, megvàrom, főleg ha fèrfi az illető, hogy megelőzzön, nagyon irritàlò...


Tèged ez mièrt zavart egyèbkènt? Talàn eszetekbe jutott màs is ès nem tetszett, hogy egy lèpèssel előrrèbb jàrt a hölgy nàlatok??

2021. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Gyanùs, hogy ekkora figyelmet szentelsz az esetnek...
2021. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
98%
Mivel erőszakolt már meg fiatalabb fiú, így jogosan félek...
2021. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%
Azért mert túl sok búdös gyökér van akik nőkkel erőszakoskodnak meg inzultálják őket és ezért tartanak az emberektől. Egy nőnek elég egy ilyen féregbe beleszaladni ahhoz, h egy életre rögzüljön benne és tartson az idegenektől az utcán.
2021. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!