Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/Nők akik nem vezetik a...

Lányok/Nők akik nem vezetik a vérzésüket, ti hogy terveztek nyaralni?

Figyelt kérdés
Érdekes kérdés tudom, csak nagyon kíváncsi lettem. Az én családomban egyetlen nő sem vezeti azt, hogy mikor fog neki megjönni, jön amikor jön. És nagyon sokszor egybeesik a tervezett nyaralással, fürdőzéssel és emiatt az utolsó pillanatban, akár 1 nappal ezelőtt jön a felkiáltás, hogy "Upszi, vérzem, mondhatjuk le az egészet". Sajnálattal tapasztalom, hogy vannak olyanok akik nem tudják körülbelülre sem megjósolni, hogy akkorra valószínűleg meg fog jönni nekik. Így hogy lehet nyaralásokat tervezni?

2021. aug. 12. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát én ha akarnám sem tudnám vezetni mert össze-vissza jön meg.
2021. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Miután megjön azután elmenni, mert akkor egy ideig fixen nem fog
2021. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
De miért kéne lemondani amiatt a nyaralást, hogy éppen menstruál az ember? Oké, az erősebb napokon strandolás nem lesz praktikus, de minden mást lehet csinálni olyankor is, még a napozást is beleértve + térdig még akkor is belemegyek a vízbe.
2021. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Ameddig nem áll be valakinek szinte teljesen mindegy hogy vezeti e vagy nem.
2021. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos kettes az egy nagyon spontán tervezés és egy átlag ember általában hónapokkal előre tervezi a szabadságot a nyaralásra.
2021. aug. 12. 15:01
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Tampon. Arra az időre, míg bemegyek a vízbe. Persze nem órákra, de egy-egy rövidebb fürdőzésre megteszi. Nem mintha tampon párti lennék, de ez van. Ha nyilvános helyen kell napozni, bikiniben lenni, akkor addig is tampon. Bár én nem szoktam órákig napozgatni emberekkel teli strandon, mert frászt kapok tőlük meg a tűző naptól is. Az összes többi programhoz jó a betét.

Mondjuk hosszabb túrákat nem szívesen teszek ilyenkor, ha nem tudok pár óránként tiszta, kényelmes mosdóba elmenni. Útszeli, koszos, tömegnyomor wc-be nem jó ilyenkor bemenni.

2021. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

Nem nagy ördöngősség előre kiszámolni.

Normál esetben megegyezik a ciklusod a holdciklussal.

Amikor megjön meg kell nézni, hogy milyen holdfázis van éppen. Pl. újhold vagy telihold előtt vagy után hány nappal járunk.

Utána egy szolunáris naptárban meg tudod nézni mikor lesz újra ugyanez a holdfázis.


Én mindig így tartottam észben a barátnőmnek mikor jön meg.

Kis rutinnal már naptár se kell, csak felnézel a holdra, hogy melyik fázisban jár épp, és tudni fogod hány nap múlva jön meg.

2021. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Én vezetem, de nem napra pontos. Anyu is vezeti és a húgom is. De persze nem mindig vagyunk egyszerre, így elég nehéz lenne nyaralást tervezni. Arra a pár napra pedig tampon és kész. Nem olyan bonyolult ez. Ezért nyaralást lemondani szerintem nem érdemes. Minden ugyanúgy megy, vízparti nyaralás esetén tampon. Ami egyáltalán nem vészes. Ha nagyon görcsöl a hasam (ami 3-4 havonta fordul elő és csak az első nap), akkor veszek be gyógyszert és 20 perccel később már jól vagyok.

Mi általában a többi nyári programhoz (edzések, edzőtábor, egyéb tábor, gólyatábor, munka stb) szoktuk időzíteni a nyaralást nem számolgatjuk, hogy a résztvevő összes nőnemű egyed közül melyik nap nem menstruál egyik sem.

2021. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Nyaralásként kizárólag a vízben ázás jöhet szóba? Én csak nagyjából tudom, hogy 20-a körül szokott megjönni, de nem zavar, mert egy idegen városban mindig találok felfedeznivalót.
2021. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
7-es mehetne a badwomensanatomy-ba. Még mindig nem vérfarkasok vagyunk, idióta.
2021. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!