Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Boldogok vagytok?

Boldogok vagytok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 17:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

A leírást lehagytam. Ha igen, miért?

Ha nem, akkor mi hiányzik még az életetekből?

2021. aug. 12. 17:28
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Igen.


Megtanultam boldog lenni. Furcsa, de szimpla gondolkodásmód ez, hogy ilyen állapotba hozza magát az ember.


Most hiányzik kicsit az egészség. Illetve szükségem van egy szabadabb munkára, ahol jobban kiélhetem magam. Kb ennyi.

2021. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Igen, boldog vagyok. Eleve optimista vagyok, de szerencsés is. Boldog család, jó barátok, jó munka, megtaláltam a hivatásomat, most ezt tanulom az egyetemen, fiatal vagyok, előttem az élet, rengeteg a lehetőség. Vannak hobbijaim stb. Nem kell aggódnom semmi miatt, egyenesben van az életem és azt tudom élvezni is.

Az egyetlen, amit nem tudok "kipipálni" az a párkapcsolat, mivel az nincs. De emiatt sem aggódom, majd lesz.

2021. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nincs pasim.
2021. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Igen
2021. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki BMEre jár (+ dolgozik) nem boldog, csak vannak boldog pillanatai.
2021. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ami hiányzik az életemből: egy barátnő, egy stabilabb, átlátható munkakör.

Amúgy ezek után sem kellene panaszkodnom, mert tudom, lehetne ettől még rosszabb a helyzetem.

2021. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egy jó pszichológus hiányozna, akihez utoljára jártam semmibe vette a problémáimat.

2021. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nagyon szomorú vagyok. Még leírni sem bírom az okot annyira megvisel.
2021. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Boldog vagyok mert van teto a fejem felett. Boldog vagyok mert szerető családom van. Boldog vagyok mert van egy tökéletes gyermekem. Boldog vagyok mert mindannyian egészségesek vagyunk. Boldog vagyok mert elváltam és ezért megtalálhattam az igazi szerelmet. Boldog vagyok mert nyugodt az életünk. Boldog vagyok mert tudom hogy a szeretteimre bármikor bármilyen körülmények között számíthatok.
2021. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!