Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket szoktak érdekelni...

Titeket szoktak érdekelni azok a kéregetők, akik az "éhes vagyok" kezdetű szöveget nyomatják? Mennyire tartjátok őket hitelesnek, vagy ez inkább kamu szöveg, amivel próbálkoznak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 13. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Semmilyen kéregető nem érdekel. Kéregetés helyett dolgozni is mehetne, ha mást nem közmunka.
2021. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van amikor hiteles,van amikor pedig egy jó nagy kamu.


Láttam már olyat,hogy egy ilyen kamu kéregető kért valaki mástól ételt-csupán szórakozásból.

2021. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktak érdekelni. Ha kamu, ha nem, nem adok pénzt, mert nekem is alig van.
2021. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom neki, hogy én is.
2021. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
85%
Nem. A nagy részüket mások koldultatják, a többi meg nem éhes, hanem szomjas, kannásborral mászkálnak egész nap. Van a városban több hely, ahol adnak nekik enni. Ja hogy csak úgy engedik be őket hogy nem részegek? Hát ez van. A fiatalabb nőcik meg a 3-4 állítólagos gyerekükkel, menjenek szépen dolgozni ahogy mindenki más (bár ezeket hótziher hogy "futtatják").
2021. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, eleve nem adakozom az utcán, az arcomba mászóknak főleg nem.
2021. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg az ingyen etel osztas :naponta jarhatnak. Egy baratom is ilyenre jar. Tobb sdag etelt is kap.
2021. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!