Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ennyire...

Miért van az, hogy ennyire "bunkók" a magyar lányok, ha leszólításról van szó?

Figyelt kérdés

Szóval az utóbbi időben relatív sokszor megpróbáltam leszólítani lányokat az utcán.

Mindig normális :

"Szia, ne haragudj, hogy így leszólítalak, tudom furcsa lehet... de nagyon szimpatikus volt a kisugárzásod"

megszólítással megyek oda a hölgyekhez, viszont a legtöbben elküldenek, vagy meg sem állnak, lenéznek...

Mi lehet az oka ennek?


2021. aug. 14. 01:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Amiért nem magyar lányok is. Az esetek 99%-ban a hátuk közepére se kívánják hogy valaki leszólítsa őket az utcán.
2021. aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Miért van az, hogy ennyire "bunkók" a magyar fiúk, hogy az utcán szólítgatnak le lányokat?
2021. aug. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Mindkét előzőt csak ismételni tudnám. Plusz mire ezt a hosszú felvezetést végigmondod, az unokám is megőszül. Ráadásul ilyen szöveggel lejmolósok szoktak jönni.
2021. aug. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Az igazság az, hogy ronda vagy nekik.
2021. aug. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez nem bunkóság, egyszerűen az embereknek megvan a privát szférájuk és nem szeretik, ha más emberek ezt átlépik, legyen az akár egy kéregető hajléktalan vagy egy ismerkedni akaró pasi.

Egyszer a 4-es-6-oson voltam szem- és fültanúja egy ilyennek, a pasi gyakorlatilag ugyanezzel a szöveggel szólított le egy lányt, még az is lehet, hogy te voltál, kérdező. Meglepődtem, mert ez nem mindennapi dolog, egy kicsit creepynek találtam a szitut (és a pasit is), de egyben értékeltem a bátorságát is. Az a helyzet, hogy ez nem így működik. Járj el az érdeklődésednek megfelelő társaságba és úgy sokkal könnyebben találhatsz magadnak partnert. Ott már általában alapból beszélgettek valamiről, valamennyire megismeritek egymást, ráadásul adott a közös érdeklődési kör is. Az utcán, villamoson, random idegenként nincs túl sok esélyed.

2021. aug. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Ez bunkóság. Az utca mimdenkié. Az is használja aki leszólít, és az is akit leszólítottak! Azzal, hogy valaki megszólít, beszélgetést kezdeményez, semmiféle privát szférádat nem sérti! Te döntesz, szóba állsz vele, vagy mész tovább! Ha már valaki vette, a bátorságot, és vállalva, hogy nem lesz sikeres, megszólít kedvesen, legalább egy fél perc erejéig halgasd meg, és udvariasan válaszolj valamit. Mert utánna kár siránkozni, hogy a bunkó pasik, csak bekiabalnak, hogy “megdugnanak” és hasonlók!
2021. aug. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Senkihez se menj úgy oda, hogy ő nem látott előtte, nem tudott felkészülni rá, hogy leszólíthatod, hogy nézed, szemezel vele és viszonozza is.
2021. aug. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a szöveged,ez olyan nyálas.Lehet te sem tetszel nekik.
2021. aug. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem bunkók, csak nem érdekled őket és rühellik, ha megpróbálják őket az utcán felszedni. Elég kétségbeesettnek tűnhetsz, ha már ezzel próbálkozol, nekik meg van annyi önbecsülésük, hogy nem olyannak tartják magukat, akiket össze lehet szedni az utcáról.
2021. aug. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Micsoda önbizalom kell ahhoz, hogy valakit leszólíts az utcán. Légy szerényebb és frappánsabb.Szöveged olyan koldulós, sajnálattal akarod kicsikarni a találkozást. Kicsit férfiasabban kellene viselkedned.
2021. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!