Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent, az, ha valaki...

Mit jelent, az, ha valaki meghív engem egy közös csajozásra/pasizásra? (részletek lejjebb)

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, Dan Ariely figyelte meg, hogy az emberek nagyob hajlandóságot mutatnak dönteni egy bizonyos (akár középszerű) termék, eszme vagy személy mellett, ha összehasonlítják egy kevésbé előnyös javaslattal, mintha csak simán felajánlanának egy nagyon szuperjó lehetőséget. Akkor az illető, aki engem meghív, úgy gondolja, hogy én nála kevésbé vonzó vagyok, ezért szerinte több az esélye a csajoknál/pasiknál, mintha egyedül menne?

2021. aug. 14. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Vagy vannak emberek akik nem csinálnak komplett pszichológiai esettanulmányt, mindenből.

Elhív, mert komfortosabban érzi magát, ha nem full ismeretlenül megy egy helyre

2021. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Rossz nickkel válaszoltál a saját kérdésedre, LOL
2021. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mintha már mondtam volna az 1-es válaszolónak, hogy jé, tényleg, lehet, hogy esetleg valaki csak simán nem szeret egyedül csajozni/pasizni, de vagy nem nyomtam OK-t, vagy valaki eltávolította. Inkább az előbbire gondolnék, mert ugyan kinek állna érdekében egy ilyen kommentet eltávolítani? (az ÁSZF szerint nincs benne semmi szabálysértő)
2021. aug. 14. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!