Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen helyeket ajánlotok...

Milyen helyeket ajánlotok csajozásra?

Figyelt kérdés

nemigen volt barátnőm, és 20 vagyok, ideje lenne már, de sohasem jön össze, már kezdem feladni amúgy a csajozás dolgot, de mégis jó lenne találni valakit... ha nem is hosszútávúra, de hogyan lehet egy lányt egyéjszakásba belevinni? Milyen helyeket tudtok ajánlani?

Persze komoly lenne a cél, de gondolom azt úgy se akarna senki, eddig sem akart.



2017. dec. 16. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A csajok nem bogarak, hogy azt lehessen mondani, hogy "típustól" függően majd kövek alatt, üregekben, vagy faleveleken fogsz rájuk bukkanni. Ugyanis MINDENHOL ott vannak. Az iskoládon belül ugyanúgy mindenki potenciális barátnő, mint a főváros legnagyobb nightclubjában. Biztosíthatlak afelől, hogy itt nem a hellyel vannak a gondok. Legyél határozott, és menj oda bármelyikhez, akit meglátsz. Ugyanis semmi pozitív többlete nincs annak, ha valakit szórakozóhelyen vagy hasonlóban szedsz fel, ugyanúgy megtalálhatod éseted szerelmét egy buszmegállóban is. Az a lényeg, hogy menj oda hozzá, és próbáld meg!
2017. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az eddigi tapasztalataim alapján amikor én szólitattam le egy csajt és hamar megadta magát annak nem sok értelme volt. A kapcsolatnak sem, szóval amikor kerestem mindig találtam de nem hiszem, hogy megérte volna :D:D


Igazából bárhol lehet és a helyzet hozza, ha akaratosan direkt csajozik az ember annak általában ráfaragás a vége. Szórakozó helyen meg szerintem normális embert nem lehet találni manapság.

2017. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondom élni jobb mint égni. Örökké élnél? Vagy örökké égnél??
2017. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! nos, hogy ott kevesebb a normális az is lehet igaz, sőt... teljesen igazad van ezzel kapcsolatban is!
2017. dec. 16. 16:56
 5/5 Gags ***** válasza:
Uhh... értem én mire ment ki a másik két válaszoló, de azért ne teljesen úgy tedd. Hidd el egyik sem veszi majd jó néven ha teljesen random élethelyzetben leszólítja egy számára vadidegen alak.
2017. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!