Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kemény csávókat miért állítja...

Kemény csávókat miért állítja meg egy kis sár és csalán?

Figyelt kérdés

Egerben meg akartak verni, még üldözőbe is vettek, átmentem a patakon ami max, 20-30 cm mély, a túloldalon a csalán meg gaz között futottam.


Nem akartam hinni a szememnek hogy a kőkemény, kigyúrt, tetovált 100 kg-os csávókat egy kis víz meg csalán megállította!!! :D


Miféle csúcs férfiak, kemény emberek ezek ha már az miatt feladják mert vizes lesz a cipőjük és egy kis csalán megcsípi őket??? :D


Ti már láttatok ilyet????



#verekedés #erő #bűnözés #kemény csávók
2021. aug. 16. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan nem tudják ám, hogy a természetnek mekkora ereje van. 😏
2021. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fa kitermelésbe dolgoztam egy kevés ideig vidéken,én sem vagyok egy kis ember,de jött egy orbitális állat oda lehetett vagy 150 kg ezt mondta "a fa.ommal megemelem amit ti a kezetekkel".


Aztán fél óra múlva fel is mondott :D nem bírt még levegőt sem venni,nem hogy megemelni egy méterfát...azóta megvan a híre a városban.

2021. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak belátták hogy esélytelen lenne hogy elkapjanak. Ennek fényében a sár és csalán felesleges kellemetlenség lett volna. Nagyon nem örülnék a helyedben, mert attól még nem vagy kint az erdőből, hogy akkor épp nem kaptak el. Majd a saját terepükön... az ilyenek nem felejtenek.
2021. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Napi kamukérdés...
2021. aug. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
36%
Én lányként simán bele lépek a csalánba, meg ilyesmi..
2021. aug. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 - Te nagyon vagány csaj lehetsz. Még jó hogy a kérdezőt nem Te üldözted a barátnőiddel. Ezt jól megúszta. :D
2021. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kéne nekem egy ilyen barátnő :P
2022. máj. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!