Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pattanásokra milyen gyógynövén...

Pattanásokra milyen gyógynövényteát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Csalánteát szoktam inni, ezen kívül van még, ami csökkentheti a pattanások számát? Előre is köszönöm!

2021. aug. 13. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csipkebogyó, kamilla
2021. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire vagy aknés.Ha nagyon akkor orvoshoz kell menni és felír rá gyógyszert mert ha nagyon olyan a bőröd akkor ezek a házi praktikák semmit sem fognak érni.Nekem sem értek semmit,mondjuk nekem Acne Conglobata volt ami azt jelenti hogy tele volt ilyen Ún. akne járatokkal a bőröm és arra kaptam Isotretinoin tartalmú gyógyszert és attól el is múlt szépen 1 év alatt.Azóta sem jöttek vissza hála az égnek!Ha pedig csak pár darab van akkor beválhat a házi praktika bármelyike csak végig kell próbálni.Amit az 1-es válaszoló írt mind a kettő jó lehet ha enyhébb a probléma vagy rá is teheted a pattikra a kamilla filtereket.Curiosa krém is jó az enyhébb pattanásokra
2021. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Idővel eltűnik :)
2021. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 3-as: 22 éves leszek és most kezdődtek ezek a problémák. Lassan 1 éve nem akar elmúlni, de már kezelem és sokat javult. Sajnos ez nem ilyen, hogy majd eltűnik. :(
2021. aug. 14. 18:18
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Gasztroenterológust keres fel. Nekem laktóz érzékenység okozta, hogy még 23 évesen sem akart elmúlni. Nagyon sokszor bélprobléma az oka a még húsz év felett is meglévő pattanásos arcbőrnek.
2021. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) De nincs semmilyen ételintoleranciám. (Ez most nem tudom, hogy jó hír vagy sem :D, de nem tudom, hogy mi lehet a baj.)
2021. aug. 17. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

nekem tejfehérje allergia okozta, amint elhagytam minden tejterméket, elmúlt.

a kenőcsökben ne higyj, ennek belső oka van, belső gyógymód kell rá. bőrgyógyász helyett természetgyógyászhoz mennék.

2021. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
A tej- vagy tejfehérje allergia nem allergia, hanem az a természetes, hogy a felnőtt egyed nem fogyaszt tejet. Különösen nem másik faj tejét.
2021. aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érzékeny a bőröd.

Hogy ne legyen annyira túl érzékeny?

Erre születni kell...


Én is ez miatt bánkódok, hisz a csokoládé, tej, sajt és egyéb ilyesmi, pont ezek a kedven kajáim és pont ezeket nem ehetem :(((

2021. aug. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!