Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az emberek általában...

Ha az emberek általában inkább fázósak, nálam mitől lehet fordított a helyzet?

Figyelt kérdés

Tegnap nagycsaládi grillezést tartottunk a nyaralónkban ami elhúzódott az éjszakába. Lehűlt egész 15 fokig a levegő, már szinte mindenki kapkodta a magára a pulcsikat, pokrócokat a hátára, csak én voltam egyedül végig a strandolás után magamon hagyott bikinimben egész este a kertben.

Más is volt aki rövidujjúban volt, de ő is rákérdezett, hogy nem fázok-e egy szál fürdőruhában, meg hogy nem fogok-e felfázni mezítláb a hideg kövezeten. Valami szervi oka lehet, hogy ennyire nem jelez a szervezetem, vagy ez még belefér az emberi különbözőségbe?



2021. aug. 18. 23:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

Én is elég hidegbarát vagyok. Volt, hogy télen nem is fűtöttem egyáltalán, bár így is minimum 13 fok volt, mert a szomszédok fűtése valamennyire átjön a falakon át. De még akkor is gyakran alsónadrágban voltam itthon, vagy meztelenül aludtam.


Melegben viszont totál lebénulok, rosszul vagyok, a nyár nekem egy kínzással ér fel.

2021. aug. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, nem vagy túlsúlyos? Nekem az elhízott kolléganőim nem fáznak, amikor hideg van. Mindenkin vastag pulcsi, rajtuk ugyanaz a vékony, rövid ujjú blúz, ami nyáron.
2021. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%
Hű, ezt annyira utálom, amikor "beszólogatnak", hogy neeeem fáááázok? Nem. Én, amióta rendszeresen sportolok nem fázok annyira, mint régen.
2021. szept. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!