Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az emberek általában...

Ha az emberek általában inkább fázósak, nálam mitől lehet fordított a helyzet?

Figyelt kérdés

Tegnap nagycsaládi grillezést tartottunk a nyaralónkban ami elhúzódott az éjszakába. Lehűlt egész 15 fokig a levegő, már szinte mindenki kapkodta a magára a pulcsikat, pokrócokat a hátára, csak én voltam egyedül végig a strandolás után magamon hagyott bikinimben egész este a kertben.

Más is volt aki rövidujjúban volt, de ő is rákérdezett, hogy nem fázok-e egy szál fürdőruhában, meg hogy nem fogok-e felfázni mezítláb a hideg kövezeten. Valami szervi oka lehet, hogy ennyire nem jelez a szervezetem, vagy ez még belefér az emberi különbözőségbe?



2021. aug. 18. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Fogyasztottál alkoholt? Mennyit, ha igen? Az alkoholnak van olyan képessége, hogy fals hőérzetet ad. (Ezért is szoktak szegény alkoholista hajléktalanok is megfagyni télen)


Ha nem, akkor lehet még belefér. Én bizonyos korig hasonló voltam mint te, bár nem bikiniben voltam így éjszaka, mert az hülyén nézett volna ki egy férfin (😅), de sima póló, rövidnaci, oszt szerbusz kategória volt szintén hasonló fokok mellett. 30 közepe felé, illetve utána viszont már átmentem ilyen fázós nyápicba. :)

2021. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok vele. Egy szál ingben vagy pólóban még jól érzem magam, amikor mások már pulóvert vagy egyesek már kabátot is húznak.

Nekem azt mondták, jó a vérkeringésem, örüljek neki.

2021. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem vacogsz, addig nagyon nem fázhatsz. Ha vacogsz, akkor valami gond van a hőérzeteddel és jobban kell figyelned ilyen helyzetekben és jobban felöltözni.

Előbbi esetben belefér a "mindenki más" kategóriába.

2021. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak egy keveset ittam, de nyilván nem egyedi esetről van szó. Más napokon is hasonló a helyzet, mikor nem iszom. Mindig alul vagyok öltözve másokhoz képest.
2021. aug. 18. 23:18
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Az ősi indiai orvostudomany megkülönböztet 4 alap embertípust, talán Kappa, Pita, Vata, meg nem tudom milyet es ott van erről szó, hogy fázós vagy nem, es a különféle tipusoknak más-mas egeszségügyi táplálkozasi életmódbeli tanacsokat adnak, ha érdekes, keress rá.
2021. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert az általában az nem mindenki.
2021. aug. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy jó a vérkeringésed, vagy a hipotalamuszoddal van valami baj. Ált. mekkora egy átlag tespedős napon a hőmérsékleted?
2021. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Hát a testhőm normál szokott lenni, 36-37 körüli.

2021. aug. 21. 14:55
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Aki 15 fokban fázik az egy elkényeztetett hűlyegyerek.
2021. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
9-es,bikiniben??
2021. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!