Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik ezek a villám ismerkedések...

Mik ezek a villám ismerkedések? Miért baj az, ha kb. csak egy vagy két hét múlva tudom folytatni a levelezést újra?

Figyelt kérdés
Van életem a gépezésen kívül is.

#ismerkedés #tulajdonság #lassítás #túl nagy gyorsaság #elgondolkozni #megfontolni
2021. aug. 19. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha valakivel 2-3 mondatot váltasz anonim módon, akkor 2 hét múlva már semmire sem fog emlékezni és már nincs mit folytatni.
2021. aug. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Akinek 1-2 hétig nincs ideje pár mondatot összekalapálni az nyilván komolytalan mindenki szemében
2021. aug. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Közölheted is, hogy most 2 hétre eltűnsz, ez így fair.
2021. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Akkor ne akarj ismerkedni.

2-3 hét alatt egy kézzel írott postai levélváltás is bőven megtörténik.

2021. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
El kéne fogadni, hogy felgyorsult a világ. Ma már szinte senki nem társalog levélúton. Ennek még akkor volt keletje, amikor még csak cégeknél volt internet elérés.
2021. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
A napi-kétnapi kapcsolattartás nem villám ismerkedés, hanem az érdeklődés jele. Ha arra nincs időd, hogy 10 percet chatelj vele, a párkapcsolat is így nézne ki? Egyértelmű kuka az ilyen pasi.
2021. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Az miért akar ismerkedni, akit annyira nem érdekel a másik, hogy 1-2 napi 2 perce nincsen neki írni semmit?
2021. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Abszolút nem értem ezt, én rengeteg helyen dolgoztam, olyan helyen is, aminek köszönhetően egész nap csak aludtam és dolgoztam. Erre a kettő dologra osztódott az életem, mégis minden nap tudtam pár mondatot beszélni több barátommal is. Ha más nem, akkor a WC-ről írtam nekik tojás közben. Aki 2 héten keresztül nem képes 1 percet rászánni valakire, akkor az valóban komolytalan.
2021. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tévedésben élsz! aminek 1-2 hétig tart válaszolni az egy baromi lassú villám...


az emberek figyelem, sebesség igénye és türelme is eltér. ha hirtelen közbe jön valami, azt meg lehet beszélni a másikkal. de hogy 2 hétig egyáltalán nem érsz rá reagálni sem, az azért tényleg irtó furcsa egy ismerkedésnél.

2021. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!