Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha extrán jó a dumám, és a...

Ha extrán jó a dumám, és a humorom, akkor kereshetek belőle pénzt, ha egy esetleges incelnek segítek megtalálni álmai nőjét? 32F

Figyelt kérdés

Annyit kell rólam tudni, hogy én tényleg menthetetlen vagyok kinézetre viszont az incelek többsége átlagos, vagy átlag alatti, tehát semmi vonzó nincs benne, de összességében nincs olyan bajuk, amit megfelelő személyiséggel ne lehetne kompenzálni. Mivel nekem extra a beszélőkém, a humorom, értelmes is vagyok, így bármilyen szűz pasival is mentem ismerkedni, leszólítottam lányokat, akiket megfogott a dumám, de mivel torz vagyok így nyilvánvalóan a másik pasi felé összpontosítottak, akit kvázi felruháztak a tulajdonságaimmal, és a végén nem egy szűz pasi ért el sikert általam. Arra gondoltam indíthatnék egy ilyen tanfolyamot stb, kisebb összegekért. Az a véleményem, hogy külsőre sem kell sokat mutatni, rengeteg csúnya férfit látok nőkkel, ráadásul kifejezetten csinos nőkkel. Ha egy csúnya pasi megkapná a belső tulajdonságaimat, önibzalmamat, dumámat, humorom, akkor bármilyen nőt megkaphatna.


UI: nyilván van egy határ, én nagyon csúnya vagyok, Quasimodo szint kb,nyilván szűz, szóval konkurencia sem lennék.


2021. aug. 20. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj egy facebook csoportot, biztos van meg rajtad kivul hasonlo aki fizetne ezert
2021. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenből lehet pénzt csinálni...
2021. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még Quasimodonak is volt barátnője, ha annyira jó a dumád egy vak lányt simán felszednél vele.
2021. aug. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
3 asnak igaza van, celozd meg a vakokat, azoknal kiemelkedoen jo eselyel indulsz
2021. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Mi lenne ha a torz testeden valtoztatnal? Gondolom csak nem nem szemvedsz vegtag hianyban vagy hasonlo genetikai betegsegben. Edzzek egy kicsit, hangsulyozs ki az elonyeidet, aztan egy atlagos lany tuti osszejon.


Vagy annyira megse jo a dumad, lehet hogy azert erdekesebb a masik fel, mert o nem egeti magat melletted 🤷‍♂️

2021. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vak?
2021. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát foglaljuk össze: Egy halál ronda szűz pasi akar másoknak pénzért csajozásban segíteni. Hm, soha vissza nem térő ajánlat.
2021. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez a férfiként párban csajozás szerintem nem valami hatékony dolog, pláne ha két "lúzer" összeáll, szerintem csak egymás esélyeit rontjátok.

Ez nem olyan mint, hogy van a nagyon jó csaj, neki egy csúnyácskább barátnője, és akkor a discoban a csúnyábbnak is jut valaki a jó csaj által.

2021. aug. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!