Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társat kereső, egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társat kereső, egyedülálló nők hol ismerkednek, hol lehet őket megtalálni leginkább?

Figyelt kérdés

Egyedülálló nők válaszára lennék kíváncsi. Amikor egyedül vagytok, de szeretnétek kapcsolatot, akkor ti mit csináltok? Eljártok valahova ismerkedés céljából, vagy felrakjátok magatok társkeresőre vagy csak hagyjátok, hogy hozzon az élet, amit hoz spontán(mert hát kezdeményező férfi úgyis lesz mindig)? Hol lehet veletek összefutni? Hol kell titeket keresni?

Légyszi ne legyenek nőket szapuló, általánosító válaszok! Köszi!



2021. aug. 2. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Mindent vegyítve egy kicsit :)
2021. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na erre kíváncsi vagyok én is , mert megy a ne tinderezz duma, de akkor hol ha ne ott :D
2021. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Tinder tényleg nem működőképes. Sok a kamuprofil, és az elvárások olyanok, hogy véletlenül se feleljen meg nekik senki.
2021. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Én régebben Ibusz-utakra mentem, ma már Ibusz nincs, de csoportos kirándulásokra be lehet fizetni. Vagy ott vannak az uszodák, ha tudsz úszni.
2021. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tinderen vagyok fent kínomban.
2022. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!