Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arról mi a véleményetek hogy...

Arról mi a véleményetek hogy megyek éjszaka az utcán szembejön egy nő S mikor mellé érek pont megbícsaklik a lábam erre az meg ijed és elkezdi a esernyovel ütni a fejem?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Reflexből rádmozdult. Semmi extra. Miközben kozeledtetek egymás felé, azon gondolkozott, nehogy "megtamadd - bántsd". Ennek tudatában, te hirtelen mozdulatot változtál... A többit tudod.
2021. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
#1 Ne siránkozz akkor majd, ha reflexből beverik a fejed.
2021. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Kiégtem xD
2021. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Önvédelmi reflexe működött a nőnek, neked meg nem bicsaklott ki a lábad, hanem esetleg nem így akarsz ismerkedni?
2021. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De, csakis szétvert fejjel ismerkedtem. Sehogy másképp.


Na, hármas, erre mit lépsz?

2021. aug. 21. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az egyideju balegyenest nyomtuk az egyesuletben. Belenkegettek sok sok even at. Bocs,de valszeg en is reflexbol utnek. Mar nem gondolkozok a mozdulataimon. Oszton szinten irtak belenk. Utolag jonnek ra,h kar volt. Valszeg elnezest kernek. :/ :/
2021. aug. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces. Látni kéne szitut, de így elképzelve röhögnék rajta. Volt már hogy rámsikoltottak, mert éjszaka hirtelen melléjük értem. Ezen röhögtem, mert egymást ijesztgetük, ők töllem, én meg sikoltástól ilyedtem meg. :))
2021. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!