Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy így érzem...

Normális, hogy így érzem magam egy eszméletlen jó éjszaka után?

Figyelt kérdés
Romokban az életem. Ma éjjel 2 kor elszoktem egy olyan emberrel aki sosem lehet az enyém. Na most 4 ig voltunk együtt. A fellegekben voltam. Aztán hazavitt, kiszalltam az autóból megcsapott a hideg. A szomorú valóság. A bánat. A keserűség íze. És bejottem 6 ra dolgozni. Piszkos jó éjszaka után még nagyobb depresszióba estem... Ez most sokkal rosszabb mint előtte volt. És tobb ilyen ejjelunk nem lesz, mert mivel mondtam romokban az életem, épp költözöm és valószínű az eddig életemnek lőttek.
2021. aug. 19. 06:24
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Normális.
2021. aug. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%
Miért nem lehet a tiéd ez a remek ember? Ne mondd, hogy házas.
2021. aug. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Eszméletlen jó éjszaka csak akkor lett volna, ha olyat szexeltek, hogy most járni nem tudnál.
2021. aug. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Mivel romokban az életed és egyetlen pozitívum ér jelenleg, hogy ezzel a fazonnal kiszöksz, nyilván normális. Lehet építeni kéne magad és nem teljesen másokra támaszkodni
2021. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
3# Baj van nálad, egy gangbang után is tudnak járni...
2021. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális, én majdnem 2 évig éreztem így aztán vége lett még annak a kevés örömnek is.
2021. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
bitch life
2021. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!