Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tök vékony, vékonyabb nálam (én se vagyok kövér, de azért husisabb, mint ő, van pici poci, comb, fenék.. szóval na) és a közelemben sokszor tesz olyan megjegyzéseket, hogy jaj ő milyen kövér, és hogy neki fogynia kell. Olyat is mondott már többször (szerintem gúnyosan, de nem tudom), hogy "á már értem, szóval te ezért vagy ilyen vékony, mer ennyit jössz-mész" vagy hasonló. Miért csinálja ezt, amikor láthatóan ő vékonyabb nálam?

Mind a ketten huszonévesek vagyunk.


2021. aug. 21. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szivat és viccet csinál belőled, figyelmet és megerősítést akar, esetleg nagyon rossz módon próbál jófejkedni.
2021. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát jófejkedésnek egyáltalán nem mondanám. Igazából megbánt ezekkel, de ilyenkor vagy csendben vagyok, vagy kimondom amit lehet, hogy hallani akar, hogy kövér vagyok.
2021. aug. 21. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Testképzavara van és ezt rád vetíti ki. Persze szimplán lehet hogy csak egy rosszindulatú pcsa, aki önértékelési problémákat akar okozni neked. Ne dőlj be neki! Jó lenne ha megmutatnád magad, arc nélkül,persze, mert érdekel hogy nézel ki. Lehet hogy irigy rád, mert girhes :D
2021. aug. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából megbánt ezekkel, de ilyenkor vagy csendben vagyok, vagy kimondom amit lehet, hogy hallani akar, hogy kövér vagyok."


Nem jó megoldás egyik sem, de te is látod hogy nem áll le. Egy dolog elismerni a valóságot (kövér vagy; én is voltam, aztán lefogytam, nem nagy ügy), más hogy ezzel fikáznak állandóan és tűröd, ami szétrombolja az önbizalmad.


Állj ki magadért, mondd meg neki hogy álljon le ezzel, mert nem vagy rá kíváncsi. Le is vakarhatod magadról ezt a gyökeret, akkor nem kell többet beszélni se.


Munkában van ez vagy valami ismerős? Előbbinél ha beszéltél vele és nem hagyja abba, szólsz a főnöknek hogy nem hagy békén. Utóbbinál pedig nem találkozol/beszélsz vele.

2021. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Párom rokona...
2021. aug. 22. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!