Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért kötik össze a jó...

Sokan miért kötik össze a jó humorérzéket a magas IQ-val?

Figyelt kérdés
Ismerek egy jó humorú (cinikus-szarkasztikus) személyt, és habár nem buta, nem is kimondottan intelligens. Még érettségije sincs (tudom, a végzettség nem feltétlenül mérvadó ebben a tekintetben). Inkább úgy fogalmaznék: megvan a magához való esze.
2021. aug. 21. 21:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egyik irányba igaz lesz valami, nem lesz igaz fordítva is. Mondjuk ha ezt nehéz belátni, nem hiszem, hogy olyan okos vagy.
2021. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Az okos emberek nem viccesek. A legtöbb, magát intelligensnek mondó embernek pedig semmi humorérzéke, sőt sokan utálják is a viccelődést.
2021. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
Önmagában az inteligencia, vagy a nagytudás, az kevés, az inkább csak egy alapfeltétel. Ahhoz hogy valaki vicces legyen, kell egy fajta személyiség, és az is kell, hogy vicces akarjon lenni, szerepelni akarjon, véleményt akarjon mondani.
2021. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

#12 Hülyeség. A legtöbb prof, aki tanított, imádott poénkodni, vicceket mesélni a hallgatóság előtt és nevetett, ha mi is próbálkoztunk. Pedig kevés ember van idehaza, aki elmondhatja magáról, hogy a tudományos munkásságának köszönhető a titulus a neve előtt és még ezen felül is számtalan dolgot elért a tudományos életben.


Vannak karótnyelt tökkelütöttek, de az szerintem inkább az a réteg, akit nem vesznek komolyan alapból, mert nem beszél helyettük a tudásuk, intelligenciájuk.

2021. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak példaképpen, gyakran ilyen vicceket szoktam kitalálni, mint amit erre a kérdésre 5. válaszként írtam. Ez nem az évszázad poénja, de azért ki kellett találni, hogy ezt a kicsit félreérthető kérdést, szándékosan erőltetten félrértsem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__..


bemásolom, mert lehet hogy nincs humorérzékük és törölni fogják:

"Probáltam, de marha nehéz lenyelni."

2021. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!