Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hitgyüli, Jehova tanuirol mi...

Hitgyüli, Jehova tanuirol mi a véleményed?

Figyelt kérdés
2021. aug. 22. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Agymosott idióták gyülekezete
2021. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
A sajat eletuk tonkretetele rendben, de megnyomoritjak a gyerekeiket.
2021. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos anyai ágon a mi családunkban is van egy lánytestvérpár jehovás. Még gyerek lehettem, mikor talán én őket láttam, de múltkor összetalálkoztunk velük, plusz egy pap is ott volt velük. Kicsit fárasztó volt a velük való 1 órás beszélgetés, (főleg úgy, hogy se apa, se én nem hiszünk) mivel minden szavuk csak a Biblia körül forgott. Az a mindenük. De természetesen a névjegyüket megkaptuk, mert azon rajta van az oldaluk. Mondták, hogy ne nekik higgyünk, hanem nézzünk utána a dolgoknak. Számomra nagyon erőszakos volt ez a térítgetés.
2021. aug. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Kerülendő csapatok társasága.
2021. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

volt egy nagyon jó barátom aki jehovás.

rengeteget beszélgettünk mindenről a vallásról is, értékes vitáink is voltak sokszor.

de a vége mindig az lett, hogy a bibliában írtak neki fontosabbak voltak, mint maga az ember a jelenében.

2021. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anya egyik legjobb barátnőjét szippantották be a gyüszisek. Azóta viszont már nem igazán tartják a kapcsolatot, mert a nő nagyon megváltozott. Mindene lett a vallás (nem ítélem el, nem erről van szó, de), szó szerint másról nem is tud beszélni, és mindig oda lyukad ki. A rosszabbik része az, hogy nagyon erőszakosan, minden áron nyomatja ugyanazt és nem hallja meg a nemleges választ.

Nekem ez már lassan szinte ijesztő.

Vannak természetesen kivételek, de összességében nem igazán van túl pozitív véleményem róluk.

2021. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Tanuk a Bibliáról szeretnek beszélni, ez manapság már ugye nem népszerü téma, max az öregek körében. Másmilyen az életvitelük, mint az átlag. De azonkívül rendes, törvénytisztelő állampolgárok, ami plusz pont, főleg manapság. Összességében a társadalom szempontjából hasznosak, nem is értem ezt a nagy ellenérzést velük szemben. Engem sokkal jobban zavar, hogy a sok szivárványos profilképü ember is negatívan vélekedik róluk, miközben az elfogadást súlykolják...
2021. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

A J.T. kall felesleges a Bibliáról beszélni, mert saját újfordítású bibliát olvasnak és azt is úgy , hogy azt sem tudják és nem is értik miről szól az ige!!! Csak fújják a magukét, amit beléjük tápláltak minden megalapozottság nélkül!!! Számukra nem Jézus az alap!!!


Mát 21:42 Monda nékik Jézus: Sohasem olvastátok-é az írásokban: A mely követ az építők megvetettek, az lett a szegletnek feje; az Úrtól lett ez, és csodálatos a mi szemeink előtt.

ACS 4:11 Ez ama kő, melyet ti építők megvetettetek, mely lett a szegeletnek fejévé.

Róm 9:33 A mint meg van írva: Ímé beleütközés kövét és megbotránkozás szikláját teszem Sionba; és a ki hisz benne, nem szégyenül meg.


Jézus a megbotránkozás köve!!!

2021. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!