Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tanuljak meg csendben...

Hogyan tanuljak meg csendben maradni?

Figyelt kérdés

Családomon kivül nincs senkim. Sajnos öket zavarja amiket én mondok, emiatt sokszor van vita, mondják hogy erre a témára senki sem kiváncsi, hagyd abba. Olyan témák ezek mint amiket a híradóban mondanak (minusz politika) vagy dokumentum filmekben. Ilyen természeti dolgok. Nem tudok olyat mondani ami jó lenne. Ök általában arról beszélnek hogy mi mennyibe kerül, mit fognak megvenni, kinek milye van, mekkora vagyona. Más téma nem megy, én meg ilyesmiröl nem szivesen beszélek. Attól hogy a gázos milyen jachtot vett nekem nem lesz jobb, kár erröl beszélni.

Sajnos ha bármit mondok, tönkremegy a hangulat. Meg kéne tanulnom a családi béke miatt csendben maradni. Ha nem szólalok meg, egész jó hangulat szokott lenni.


2021. aug. 23. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj.
2021. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy benned van a hiba?
2021. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Nincs saját életetek, hogy kizárólag a híradót tudjátok elemezni mindannyian? Nem azt mondom, hogy soha ne beszéljen róla senki, de komolyan csak abból tudtok témát hozni?
2021. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Jezusom hat itt egyatalan nem veled van a baj. Szerintem le kene ulni veluk es megbeszelni hogy teged ez zavar. De nem kell csendbe maradnod nem veled van a baj. Persza azert hagyj masokat is szohoz jutni de nembaj ha beszedes vagy!
2021. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, nekem nincs senkim, sivár az életem. Nem történik velem semmi, soha. Velük sok minden történik, de inkább pénzekröl szeretnek beszélni, másról nem. Ha kérdezem öket, oda lyukadnak ki, hogy ennyi-annyi pénz.
2021. aug. 23. 15:33
 6/9 anonim válasza:

De attol meg nem neked kene valtoztatni, szepen mondd meg nekik hogy teged mi zavar es mint valtoztassanak. Veled semmi baj nincs

4-es voltam

2021. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerezz barátokat, haverokat, járj el valahova, stb. Ne az otthoni kussolást akard megtanulni.
2021. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani, hogy jól vagy ilyennek. Nyilván ha valakivel jóban akarsz lenni, akkor kell figyelni az ő igényükre is, és csak utána várhatod el, hogy te is elmondhasd. Jól láthatóan a családoddal erre semmi esély. Így megoldási javaslatnak adni csak azt tudom, hogy találd meg a tátsaságodat! Sivár az életed?? Tegyél érte, hogy legyen gazdagabb! Találj hobbit, kezdj sportolni, járj túrázni, kirándulni, vállalj munkát, kézdj tanfolyamot, tanulj zenélni, vállalj másodállást, önkénteskedj! A te életed a te felelősséged! Ha nem vagy vele elégedett, akkor neked kell tenned érte. A családod nem fog szórakoztatni, magadnak kell megteremtened a számodra kielégítő környezetet.
2021. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem benned van a hiba tuti, jó fejnek tűnsz, mert nem érdekel a kisstílű dolgok, az érdekesek érdekelnek. Járj képzésre, tanfolyamra, szakkörre, ahol értékelik a tudásodat.
2021. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!