Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nézted a 90-es évek végén...

Ha nézted a 90-es évek végén a dragon ballt és a sailort moon-t, melyik openin üt jobban nosztalgiából amikor meghallgatod? :D és anno melyiket szeretted jobban? 32f/ én sailormoon

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A dragonball, mert a sailor moon-t lányosnak gondoltam kiskoromban. Mostmár rájöttem, hogy nagyrészt alaptalan volt.
2021. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Úgy érzem, ez nagyjából gender kérdés...

Nagyon szegregálta szerintem ez a két アニメ a fiatalokat.


ドラゴンボール kifejezetten maszkulin volt...

2021. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
dragon ball
2021. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Dragon Ball, de nem is a főcím hanem ez:

https://www.youtube.com/watch?v=kjMNwtVQctA

2021. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A Sailor Moon-t szerettem a kettő közül, de még jó volt a Mia a szupersztár nevű mese is. ☺️
2021. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az Mila volt, a röplabdázó, nem Mia!
2021. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Sailor moon
2021. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Néztem a Sailor Moont, de már fogalmam sincs, mi a fenéről szólhatott, szerintem egy éven belül elfelejtettem. Csak annyi maradt meg, hogy különböző lányok voltak különböző színű egyenrucikban mikor átváltoztak, és úgy néztek ki, mint valami gyűjthető babák. De hogy minek változtak át, és mit csináltak... Meg volt valami macska.


Ha meglátom/meghallom a főcímet, nem nosztalgiát érzek, hanem azt, hogy "mit néztem én ezen?". A legtöbb '90-es évekbeli tévés mesével így vagyok, vagy rosszabbul. A Boci és Pipi típusú mesékkel például úgy, hogy "hogy voltam képes egy percig is nézni ezt az elviselhetetlen szart?" :D


Csak az egész estés Disney rajzfilmekre gondolok vissza jó szívvel, és tudom őket a mai napig értékelni.


32N

2021. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Dragon ball- emlékszem mekkora hiszti volt miatta, és sajnos volt olyan is aki öngyilkos lett mert a médiatanács nyomására letiltották mesét.
2021. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Dragon Ball


A sailor moon szerintem is lányos volt, de mivel nem volt más, hát megnéztem már azt is.

Pálya ördögei, Grand Prix, Dragon Ball és a végén ment az is.

Bár én se emlékszem rá, felejthető mese.

Egyébként a ost tok király amit linkeltek.

2021. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!