Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nézted a 90-es évek végén...

Ha nézted a 90-es évek végén a dragon ballt és a sailort moon-t, melyik openin üt jobban nosztalgiából amikor meghallgatod? :D és anno melyiket szeretted jobban? 32f/ én sailormoon

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 21:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
úristen azt a pálya ördögeit de nem szerettem :D hallod, mikor mentem haza és az ment, alig bírtam magammal hogy végelegyen már xD pedig én fiú vagyok! :D
2021. aug. 23. 22:41
 12/20 anonim ***** válasza:

Sailormoon és a kedvencem belőle Sailor Saturn volt.


[link]

2021. aug. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nem ő az, akinek valéami brutális ereje van?
2021. aug. 24. 01:46
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon Sailor Moon-t francia intróval játszották,nem az eredeti japán openinggel.


És az utolsó évadot le sem adták soha.


33/f

2021. aug. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én néztem japán szinkronnal,és némettel is nagyon jó:)
2021. aug. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő rajzfilmet nagyon szerettem, de a Sailor Moon volt a kedvencem.

Mindig nagyon vártam az új részeket. Kellemes nosztalgiával gondolok vissza azokra az időkre:)

Csak azt sajnálom, hogy itt Mo-n nem adták végig.

Ha újra leadná az RTL biztosan megnézem, de akkor már adják le végig:D

35/N

2021. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

nem ő az, akinek valami brutális ereje van?

De-de. Én valami német adón néztem.

2021. aug. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mindkettő francia openingjétől a hideg is kiráz, de nekünk nm voltak német csatornáink, így maradt a magyar. Amúgy néztem és szerettem mindkettőt. Amúgy nem a Dragon Ballt, hanem a Dragon Ball Z-t tiltották be. Az anno nagy hiszti volt, mondjuk én még a Kacsamesék megszakítására is emlékszem.
2022. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Fickó vagyok, de a Sailor Moon zenéjétől libabőrözök. A DBZ-t alapból nem igazán szeretem és ráadásul a magyar dal rettentően debil lett. Azzal a debil dallal csak azt akarta erősíteni az RTL, hogy az erőszak ellenére gyerekeknek szánja. Így is ráfázott szépen.


34/F

2023. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Pontosítás 18-ashoz: nincs betiltva a DBZ és nálunk 16-os korhatárral volna vetíthető.
2023. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!