Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeret más is beteg lenni?

Szeret más is beteg lenni?

Figyelt kérdés
Meglepődve hallottam, hogy van aki szeret beteg lenni. Én magam félek minden betegségtől és kerülöm, ezért furcsa volt. Van más is így vele?

#betegség #betegnek lenni
2021. aug. 24. 10:19
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
39 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom, ők inkább sajnáltatni szeretik magukat. Az olyankor kapottt extra figyelmet és gondoskodást élvezik,nem a betegséget.
2021. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Én csak KAMU beteg szeretek lenni! Mert akkor nem kell suliba mennem év közben. De amúgy máskülönben utálok betegnek lenni, mert egész nap csak feküdhetek és undok gyógyszereket kell lenyelnem.
2021. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Én szeretek lázas lenni, meg a menstruációs görcsöket, mert felmentést adnak a tevékenységeim végzése alól és kedvesebbek velem olyankor.

Minden más betegséget/rossz testi állapotot nem kedvelek.

2021. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A nátha UTÁNI állapotot szeretem, mert tetszik a hangom olyankor. Olyan szexin búgós lesz a leharcolt arcüregeimmel. (Komolyan :D)
2021. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Iskolás koromban szerettem, de felnőttként sajnos sokkal rosszabb, ami utána jön a munkahelyen és az egyetemen is. Mindig tiszta pánikban vagyok, ha el kell mennem kényszerpihenőre, hogy hogy hozzam be a lemaradást és hogy ne felejtsek el semmit az új teendők közül, egyetem esetében honnan szerezzek jegyzetet, hogy pótoljam a dolgokat... Inkább benn rohadok lázasan
2021. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Gyerekként szerettem, ha nem voltam nagyon rosszul. Megvolt a hangulata otthon maradni hétköznap és tv-t nézni reggel és délelőtt. Értelemszerűen a fizikai rosszullétet sosem élveztem.
2021. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nénikém férje volt mindig beteg, végül rájöttünk, miért, amikor túl gyakran emlegette a kedvesnővér kifejezést....
2021. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tudok lazítani, ha tudom, hogy sok dolgom van. Nagyon beteg nem szeretek lenni nyilván, szenvedni nem szeretek, de ha annyira vagyok beteg, hogy pont nem tudok csinálni semmit, az remek.

Egy ilyen betegség után kisimult leszek. Nyilván a kúrálás is jót tesz, sok sok tea, gyümölcs, jó sok alvás és nyugodtabb vagyok, hogy nem halogatom a teendőimet, hanem csak beteg vagyok, nem tehetek róla és pihenni kell csak.

Nincs elvárás, hogy csináljak valamit, ha ennyire szarul vagyok, amúgy meg kb mindig lehet valamit csinálni. Ha egészségesen pihenek, akkor is csinálok valamit, nem olyan pihentető, nyilván pszichésen is más ez. Betegen nem is stresszelek, úgyse tudom felgyorsítani annyira a gyógyulást.

Lehet, hogy ez nem normális felfogás, de megtudom érteni, aki néha élvezi, ha beteg. Az élet forgalmas manapság.

2021. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Ilyet én el sem tudok képzelni. Gyűlölöm a kaparó torok érzést, hogy nem hagy aludni a köhögés, hogy nonstop folyik az orrom és fáj a fejem.

Mondjuk amikor lázas beteg voltam az érdekes tapasztalat volt, úgy aludtam egész nap mint a tej. A nevemet sem tudtam megmondani, annyira legyengített az a vírus, ha felálltam menten összeestem. Egészség helyett nem, de nátha helyett inkább ezt az állapotot választanám. :D

2021. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!