Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha isten elvileg szeret,...

Ha isten elvileg szeret, miért lett halálos beteg a kutyám karácsony elött?

Figyelt kérdés
Szerintem a keresztény állíttással ellentétben az isten nem jó,hanem gonosz,szadista.

2018. dec. 21. 12:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%

Ennél bonyolultabb a rendszer.

De még nem hiszem hogy azon a szinten vagy, ahol ezt megérted.


Szóval csak annyit mondok: ha van is Isten, nem azon elvek alapján amiket te ismersz.



Ha keresztény vagy: Isten azért vette el a kutyad, mert rájött, hogy az a kutya egyszer meg fog támadni téged, és így ov.(persze ez rettenetes baromság, de így magyarázzam a keresztények)


De ha hiszel abban, amit a keresztények mondanak: minek sirni valakinek a halála miatt, hisz a mennyországba került, és az a legjobb hely számára.

2018. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
3%

Azért, mert így tudsz Karácsonyra kérni egy kölyök kutyát.


Viszont, ha Karácsony után betegítette volna meg Isten a kutyádat, akkor fel lennél háborodva, hogy miért nem tudta Karácsony előttre időzíteni a halálos betegségét a kutyádnak.



Tehát Isten már megint rafináltan osztotta le a kártyalapokat.

2018. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
64%

2. Válaszoló.


What the hell?

Meghalt a kisbabám karácsony előtt, nem baj, majd gyártok egy másikat karácsonyra.

2018. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem lesz idén karácony.És én gyűlölöm istent
2018. dec. 21. 13:19
 5/33 A kérdező kommentje:

#1

Persze,megtámadott volna...Az a kutya olyan szelíd volt,hogy a szomszéd macska átjött az udvarunkba és megitta a kutya táljából a vizet..

2018. dec. 21. 13:23
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom a kutyusodat, részvétem neked. De te is meg fogsz halni, meg én is. Nem tartozik ide isten, ilyen a világ a természet rendje - élünk és meghalunk.
2018. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Én meg akarok halni,utálom az egész életemet.
2018. dec. 21. 13:31
 8/33 anonim ***** válasza:
85%
Kívánságod teljesülni fog- meg fogsz halni. De addig élj a lehető legjobban, figyelj a világra tanulj, szeresd akik körületted vannak - és még élnek. Én is így teszek. Érnek veszteségek, bánatok, örömök mindenkit - vigasztalódj!
2018. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem akarok élni.Nincsenek barátaim,nem szeret senki.A kutya volt az egyetlen barátom,de őt is elvesztem
2018. dec. 21. 13:40
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
mi szeretünk... menj készíts néhány szendvicset és add oda az utcán a rongyos éhezőknek. Magadban növeld a szeretetet, ne törődj azzal ki szeret- ki nem.
2018. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!