Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok akik dolgoznak egy...

Azok akik dolgoznak egy csomót, megszakadnak szinte a sok munkában, elítélik azt aki általában egész nap csak henyél, semmi értelmeset nem csinál?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Bizony.
2021. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Mindenki úgy él, ahogy akar. Csak a büdös, irigy, proli magyar irigykedik..
2021. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Általában igen, mert annak a másik embernek a munkáját semmibe sem veszik, csak az ő feladatuk a fontos az ilyen "Csapkodom a homlokomról a verítéket" embereknél.
2021. aug. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

a “semmi értelmes” az mit jelent?

sok drága magyar szemében az nem munka, akinek van vállalkozása, akár több is, csak az a jó, ha valaki 3 műszakban rohad meg egy gyárban. ha pénzt keresek, nem mindegy, hogy hogyan? az ilyen emberek csak irigykednek. én a szexmunkásokat sem ítélem el, ő is megkeresi a kenyerét, egy NAGYON nehéz módon, holott azt mondják sokan, hogy szexelni könnyű. nem, nem az.


amíg valaki pénzt keres, nem érdekel hogyan csinálja. nőjünk már fel és próbáljunk kevésbé szűk látókörrel rendelkezni.

2021. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még azt is elítélik, aki kényelmes munkával, okosan keres pénzt. Ilyenek azok a fránya komplexusok
2021. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ítélném el? Az ő élete, ő dolga, hogyan éli. Nekem ehhez semmi közöm.
2021. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
"Semmi értelmeset nem csinál" - ez volt a kérdésben. Ergo mások tartják el. Az sem volt a kérdésben, hogy beteg lenne az illető, csak lusta. Ilyeneknél az a vicces, hogy telesírják a gyk-t azzal, miért nem akar velük senki összejönni mint partner.
2021. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem a mi drága munkásainkról azon részéről van szó, akik nap mint nap ezt csinálják, ezzel nehezebbé téve az én dolgomat, addig pont nem érdekel. Nem vagyok sztahanovista, egész egyszerűen szeretem a munkámat és szeretem, ha rendben vannak a dolgok, csak úgy sokkal nehezebb ezt elérni, amikor egyesek tesznek mindenre magasról, kitenni meg nem lehet őket, mert idézem "ennyiért nem lehet találni a helyükre mást". Na, ez a helyzet zavar. De ha valaki "gyárkapun kívül" nem csinál semmit, és nem úgy henyél, hogy megkapja érte a fizetését, meg másokat hátráltat, szíve joga, nem zavar :)
2021. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm is így volt pár éve egy munkatársával. Ő irodán volt, a másik személy takarított. Végzettség szerint a takarító sztem az általánost sem biztos hogy elvégezte. Tesóm érettségi, + tanfolyam. Meg ugye nem is ugyanaz a munkakör. És a nő sokalta tesóm bérét. Bent ül, míg ő valódi munkát végez. Nem értettem, mi a franc baja van. Bár a legvalószínűbb, hogy szimplán ennyire bekorlátozott.

Alapból az emberek szeretik más melóját lefikázni, kritizálni. Mindenki így van ezzel. Amit te dolgozol, az nehéz. A másik melója mindig könnyebb. Ez az elgondolás. Ugye nem feltétlen van így.

2021. aug. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ergo mások tartják el.


Ja. Vagy örökölt, vagy eleve olyan családba született, ahol van lóvé, és nem sajnálják a gyerekeiktől.Mégis mi a francra fel dolgozzon akkor? Én se dolgoznék. Te sem. Meg senki. Normális ember nem dolgozna ilyen körülmények között. Érted, senki. Sokkal értelmesebb dolgok is vannak a munkánál. Mekkora proli reakció.

2022. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!