Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tanacsot adnal egy...

Milyen tanacsot adnal egy iden vegzos gimnazistanak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Dugjon és motorozzon, de tanuljon is!
2021. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Láss, érezz, és tapasztalj meg minél több dolgot az életben. Csak olyan dolgot csinálj amit szeretsz, és ragadd meg a lehetőségeket!

Nincs olyan hogy majd holnap... holnap 42 éves elhízott állat leszel, akiben jó sok a megbánás a kihagyott lehetőségek miatt.

2021. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Élvezz ki mindent amit csak lehet. Menj el arra az utolsó osztálykirándulásra, vegyél részt a banketten/keringőn stb.,nyiss azok az emberek felé is akit eddig elkerültél. Tanulás mellett bulizz még érettségi előtt és tényleg tölts nagyon sok időt azokkal az osztálytársakkal akikkel eddig jól érezted magad.

Én az évben végeztem, nagyon sok mindent elvett tőlem/tőlünk a Covid de remélem nektek már egy picit jobb lesz:D

Sok sikert!

2021. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod mi szeretnél lenni, és meg lehet élni belőle, akkor kezdj el gyakorlatot szerezni, akárhogyan!! Vagy legalább egy későbbi egyetem melletti gyakorlati helyekkel már most alakíts ki kapcsolatot!! Különben sosem fognak alkalmazni. Tudd mit akarsz! Egyetem már csak egy ismétlés-rendszerezés legyen. Tanulj előre önszorgalomból, azaz amiatt, mert érdekel a téma.


Ha nem tudod mi akarsz lenni, akkor pedig szakmát csinálj. Víz-gáz-gőz-mindenből meg lehet élni, mindenre szükség van. Utána majd munka mellett nekiállhatsz másnak, ha megtetszik valami.


A többi igazándiból... a töltsd ki a napjaidat. Ha semmi nem jut eszedbe, akkor állj fel, aztán menj futni, túrázni, akármi. Csak kerüld az unatkozást. Találd fel magad! Szükség lesz rá később is.

2021. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!