Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnazista végzős diák vagyok...

Gimnazista végzős diák vagyok pályaválasztásban szeretnék segitséget, tanácsokat kérni. Elsősorban a Gépészmérnöki és Informatikai karon. Részleteket leirtam a kérdésen belül. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gimnazista végzős diák vagyok pályaválasztásban szeretnék segitséget, tanácsokat kérni.


Elsősorban a Gépészmérnöki és Informatikai kar érdekel engem, azon belül is inkább a gazdaságinformatikus szak.


Örülnék ha olyanokkal tudnám felvenni a kapcsolatot akik ilyen szakon vannak vagy épp ilyen szakot végeztek, hogy betudnának számolni arról mennyire nehéz, a szak megtanulása, és mennyire jók az elhelyezkedési lehetőségek, elsősorban magyarországon a hallgatói szerződés miatt.


Gazdaság informatikán kivül gépészmérnök vagy műszaki menedszer szakon is gondolkozok. Az ilyen szakon tanuló diákok , vagy ilyen szakot végző szakemberek segitségét is előre köszönöm :)


Privátban szeretnék erről beszélni a segitő lehetőségei alapján. (facebook, msn, telefon, vagy ha lehetőség nyílik rá akár személyesen)



2013. jan. 6. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

én gazdaságinformatikát kezdtem idén, ha gondolod írj rám privátban

2013. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gépészmérnöknek tanulok, nekem is írhatsz, ha gondolod.
2013. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A "menedzser" végzésű szakok nem túl jók elhelyezkedés céljából. Az említett szakok közül a legjobban a gépészmérnökivel járnál, az nem csak itthon keresett szakma, hanem külföldön is.
2013. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!