Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szeretsz saját magadban?

Mit szeretsz saját magadban?

Figyelt kérdés
Mi az a három dolog?
2021. aug. 25. 19:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a külsőbségeim az arcomat a szemem a szám ennek örülök hogy így születtem.
2021. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Mondanám hogy a falloszom de úgyse hinnétek el
2021. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Magamban vagy magamon?

Magamon nagyon semmit

Magamban azt hogy

- a felesleges embereket ki tudom radirozni az életemből

- el tudom engedni mások véleményét, hülyeségeit, ami nem az én dolgom nem foglalkozok vele

- ha valakit szeretek, akkor őt tényleg tudom szeretni, és foglalkozni vele (bár ez néha negatív, mert így el tud kényelmesedni mellettem a másik)

2021. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

Külsőleg a szememet és a számat szeretem.


Belsőleg pedig azt, hogy kitartó vagyok, szendvedélyes (például a hobbijaim iránt), és akármilyen furcsán hangzik, még azt is szeretem magamban, hogy kicsit gyerekes vagyok lélekben.

2021. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Végső soron minden jó és rossz tulajdonságomat! Akkor is, amikor felettébb nem vagyok megbékélve saját magammal! Ez ám az ellentmondás! 😀 A minap fogalmazódott meg bennem, ha újra kezdeném, ugyanezt a karaktert választanám! 😺
2021. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Az önszeretet csak addig talány, amíg nem kezded el szeretni magadat úgy, ahogy vagy!
2021. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%

A leghasznosabb talán, hogy pozitívan állok az élethez, szeretem a reggeleket (a hétfő reggelt is!), a rám váró feladatokat, a kihívásokat, a megélt sikereket. Akkor is, ha esik.

Ez nem azt jelenti, hogy én nem tudok letörni és elkeseredni, elfáradni, de mindig fel tudok állni és tudok újra bízni.

2021. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Testileg nagyon szívós és edzett vagyok, valamint extrém nagy az állóképességem. Soha nem vagyok beteg, fájdalmat is alig érzek. A memóriám is kiváló. Nagyon nagy kitartással, bátorsággal és akarattal rendelkezem.

Rossz tulajdonságom viszont még így is több van, mint jó, de azokat szerencsére itt nem kérdezték. :D

2021. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit de azt nagyon.
2021. okt. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
kedves,joszivu,empatikus,oszinte,becsuletes,nyitott új dolgokra új elméletekre h nem utasítom nem söpröm le elsőre, hogyha hallok valami újat, hanem megpróbálom megérezni v kikövetkeztetni,hogy menyni lehet a valóságalapja, hgoy van -e benne valami, hogy úgy tehát átrágom magam rajta
2021. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!