Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak így beszélni ?

Hogy tudnak így beszélni ?

Figyelt kérdés
Ma a munkatársaim nagyon felidegesítettek. Az az ocsmány, buta beszédstílus. Egyszerűen nem értem hogy felnőtt emberek és úgy beszélnek mint a buta parasztok. Meg volt ott egy lány annak ordibáltak oda hogy így megba…lak, meg úgy. Már olyan szinten szégyelltem magam. A másik meg a munka helyen ordibálnak, hangosan röhögnek. Egyszerűen felháborító. Miért ilyen buta némelyik ember ? Illetve hogyan tudnám kezelni ezeket a dolgokat annak érdekében hogy nyugodt tudjak maradni ? Ti mit gondoltok erről az egészről ?

2021. aug. 27. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Te sem láttál még utcán izzadó segédmunkást. Azok még a te kollégáidon is túltesznek. Mondjuk ők csak azért ordítoznak, mert nem hallják egymást a gépzajtól. 😊
2021. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A gyárakban sajnos így beszélnek az emberek sok esetben. Tisztelet a kivételnek. Ez elsősorban a vezető alkalmatlanságát mutatja, mert nem követeli meg a tiszteletet, így hát sok emberből a szájából döl a mocsok. Sajnos jobb nem lesz ott. Mit tehetsz ez ellen? Vagy felveszed egy kicsit a temperamentumukat, és alkalmazkodsz, vagy keresel másik munkát. Ha nem veszed fel a kesztyűt akkor szét fognak szekálni, ki fognak készíteni. Kiközösíteni.. Sokan alkalmazkodnak, és így veszik fel a stílust, amit tovább is adnak sajnos. Amint lehet kérd át magas máskik munkakörbe ha lehet, kérd hogy feljebb léphess a ranglétrán, ha egyáltalán nálatok ez lehetséges . Én is ilyen voltam, sokáig nem értettem, mert a szülőktől az hallottam, hogy így nem beszélünk, és ez volt a természetes. Nem tudtam ezzel mit kezdeni. Így hát gyárból, gyárba mentem , mert olyan rondán beszéltek velem mint a huzat, visszaszólni nekik nem tudtam. De az élet megtanított arra, hogy igen is ki kell állni saját magunkért. Ha valakit el kell küldeni a jó édes... hu-ba akkor azt kell csinálni. Rondán akkor se beszélek, csak aki belémáll annak elmondom a véleményemet. De nincs benne a köszönöm szó az biztos. Igen is meg kell tanulnod kiállni magadért. Hogyan? Mert előbb utobb téged is meg fognak találni a beszólógatósok. Neten sok önismereti videó van. Ők is megvédik magukat, de ha kell akkor agresszívek is tudnak lenni ha úgymond önvédelemről van szó.
2021. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!