Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A világ leggazdagabb emberei...

A világ leggazdagabb emberei miért nem nagyzolnak annyira, mint az újgazdag hülyegyerekek?

Figyelt kérdés
Elon Musk például zsebből megvehetné a 100 leggazdagabb magyart egyszerre. Steve Jobs szintén ilyen volt, Mark Zuckerberg, Bill Gates, Jeff Bezos, stb. Ezek az emberek még a magyar államadósságot is kifizethetnék, ha akarnák, mégsem hiszem, hogy az a mániájuk, hogy fel-alá járják az amerikai városokat, és hangosan puffogtatják a sportkocsijukat, jelezvén, hogy megérkezett a király csávó. De ez csak egy példa, mások mással akarnak mindenáron kitűnni. Szóval miért tudnak az igazán nagyok szerényebbek lenni?

2021. aug. 28. 21:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb azon szornyulkodom, hogy itthon pl. Gaspar Evelin ugy el, mintha egy budai intellektualis elitcsalad sarja lenne es oriasi presztizs lenne az o szemelye. Szemelyes tapasztalat, hogy a politikai elit gyerekei ra vannak ragadva, mert jaj, o hireeeees. :) mas orszagokban valahogy nem vegyul pl. a Spencer csalad meg a 728. Geordie Shore evadbol ismert senki. Norbireka, Lagzilajcsi klan detto.

Amugy visszaterve a kerdeshez, szerintem Billeket sem kell felteni. Mennek ott is a Mykonosi meg St.Tropez-i nyaralasok boven, de ok old money stilusban toljak, diszkreten.

2021. aug. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 Katona Dius ***** válasza:
100%
Akiket felsoroltál, azok tudják, nincs szükség arra, hogy erre felhívják az emberek figyelmét. Gyakori média figyelem van rajtuk más, sokkal hasznosabb tevékenységeik miatt. És szerintem nekik foltosabb, hogy azok miatt beszéljenek róluk, azok miatt, amiket létre hoztak, nem a bankszámlájuk miatt. A nyominger újgazdagok meg nem tesznek le semmit az asztalra, nincs más, amiért lehetne róluk beszélni.
2021. aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért baj ha kicsit flexelget az ember. Haverokkal néha a belváros közepén mi is nyomatjuk mercikkel meg bmw-kel :D Ilyeenkor mindig mindenki minket néz, olyan jó a hangja a kocsinknak.
2021. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
23-as! Pont az ilyen suttyókról szólt a kérdés, mint te. Az emberek nem azért néznek titeket, mert tetszik nekik a tragacsaitok hangja. Sokkal inkább azt nézik, hogy kik ezek az idióták, akik képtelenek civilizált módon viselkedni az úton. Kívülről közel sem olyan élvezetes hallgatni egy ordító sportkipufogó hangját, mint belülről.
2021. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
0%
Hát miért milyen legyen egy A7es audi hangja? Irigyek vagytok, azért is született meg ez a kérdés.
2021. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

#25


Egy alap A7-nek konkrétan alig van hangja, sima motorhang. A sportváltozatoknak van valamivel durrogósabb hangjuk, de átalakítás nélkül azok sem hú de nagyot szólnak (éppen a jogszabályozás miatt).

2021. aug. 30. 18:57
 27/45 anonim ***** válasza:
0%
Gyere hallgasd meg ;)
2021. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vicces hogy vannak akiknek már egy A7-es státuszt jelent :)

Pontosan az ilyenekről szól a kérdés. Akiknek ez a szint jelenti a gazdagságot és nagyon menőnek hiszik magukat egy egyszerű A7-essel ami igazából semmi extra. Ezt az átlagember is meg tudja venni mondjuk hitellel. Használtan meg hitel nélkül is, bárkinek lehet.

2021. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

#27


Óó, hallottam én már nem egyet, nem kell megjátszani magad. :) A nem sportváltozatnak bizony olyan hangja van kb., mint az én 2.5 literes Chevrolet Malibumnak.

2021. aug. 30. 19:35
 30/45 anonim ***** válasza:
0%
28. Nem hitelre vettem :P
2021. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!