Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert ilyen pufi az arcom?

Miert ilyen pufi az arcom?

Figyelt kérdés
Az egesz alakom tok jo, vekony vagyok viszont az arcom az olyan telt. Mit csinaljak vele?

2021. aug. 29. 07:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Max plasztika. Ez csontszerkezet és izom együttese miatt vab
2021. aug. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Linkelj hasonló képet, hogy el tudjam képzelni.

Egyébként két lehetőség van: 1. ilyen az arcszerkezeted 2. nem vagy olyan vékony, mint amilyennek hiszed magad

2021. aug. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Örülj neki. Én a sovány arcom miatt szenvedtem egész életemben. /45 vagyok/ 20-as eveimben átlagos súlyú voltam. Az alakom jó, aranyos volt. A rokonok:jajj milyen kis sovány vagy. Volt több ember is aki a szemembe mondta,hogy nézek ki. A férjem, amikor még a barátnője voltam, elvitt egy ismerosehez látogatóba. Láttam a barát felesége igen furcsán mereget. Aztán egyszer csak kitort rajta a butasag: "Jézusom, hogyan lehet valakinek ilyen sovány arca". Gyerekeim születési után híztam. Most kissé molett vagyok. Nem durván. Az arcom most olyan mintha átlagos súlyú lennék. Természetesen nem fogyókúrázok Sokkal, sokkal jobban érzem így magam a bőrömben mint fiatalon jó alakkal de sovány arccal. Örülj neki kérdező, hogy ilyen szerencsés adottságú vagy. Nézd meg a modelleket, közülük nagyon sok van cuki kis telt pofival nagyon vékony test alkattal. Meg a mostani fiatalok között is több van mint az én korombelieknel. Erre tart a jövő. Minden generáció egy kicsit más. Annak nagyon örülök, hogy a gyerekeim ezt nem örököltek tőlem, bár hasonlitak rám. Megegyszer tartsd magad szépnek kedves kérdező.
2021. aug. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
#3: Engem 8 éven keresztül cikiztek azért, mert kövér volt az arcom. Napi szinten megkaptam, már csak a becenevem (ami inkább gúnynév volt) keresztül is. Nem hiszem, hogy rosszabb lett volna neked a sovány arccal. Nem hiszem, hogy kaptál volna úgy 2000-3000 beszólást emiatt. Én kaptam. Lehet a kérdező is. Soványság mindig a jobban elfogadott dolog, akár mennyire is extrém a helyzet.
2021. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

hát?

igazából a testzsírszázalék ami számít.

mert hiába vagy mondjuk vékony, ha a tested összetétele csontok meg zsír, izomzat nélkül, akkor simán lehetsz tokás is akár ropiként, mert egészségtelen az összetétel.


ideális testzsírszázalék mellett, nincsen toka, se pufi arc.

ez felnőtt nőknél 18-22% körüli érték.

2021. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem ertem, mert a suliba mindig szokott lenni ilyen testzsir szazalaek es az mindig keves nekem.
2021. aug. 29. 10:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyesmi arcom és tokám volt 17 éves koromig, úgy, hogy 15% körül volt a testzsír százalékom: [link] Ami segített benne az 2 diétás időszak volt. 16 évesen kezdtem edzeni konditeremben. Mivel tömegnövelő edzésmódot folytattam, ezért zsír is jött fel. 5-6 hónap után tartottam 4 hónapnyi diétás szakaszt, amivel lefogytam kimondottan jól (10% körüli testzsír). Az arcom még akkor is pufi volt, de már nem annyira. Aztán utána, következő évben megint volt egy tömegnövelő majd diétás ciklusom, és annak a végére sikerült arcról is jelentősen fogyni. Azóta nem is jött vissza szerencsére.
2021. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a testzsírmérő készüléket minden mérés után el kell törölni, hogy pontos adatot mérjen.

a suliban, amikor egymás után 200 gyerek összefogdossa, az szerinted mennyire mér pontosan?

semennyire se.

plusz a sulikban 2 pontos mérőket használnak, ami csak a felsőtestet méri be, tehát megintcsak nem fogsz kapni hiteles adatot.

a teljes test pontos méréséhez 4 pontos mérő eszköz kell, vagy tolómérős bőrredő mérés.


am a modellek arc edzésre szokták rendszeresen napi szinten használni a jawrize-t.

ez egy gumilaszti, amit rágnak mint a kutyák.

a rendszeres használatával jelentősen fejlődnek az állkapocs izmok és tónusosabb lesz az arc is.

ha gondolod szerezz be olyat, vagy vegyél kutyás boltban ilyen kutyusoknak való rágó gumilabdát.

2021. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kerek, telt az arcod, később fogsz ráncosodni. :) Ez genetika, fogadd el szerintem.
2021. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Genetika. Semmit ne akarj tenni ellene. Vannak holdvilagkepu anorexiasok is. Lehet, hogy meg szep is arcod, csak neked nem tetszik. Azt elhiszem, hogy pufi.

A vigasz, hogy oregedessel, es ertsd ide a huszon-, harminceves kort, mikor meg fiatal vagy, a babaarc karakteresebb, kevesbe telt lesz.

2021. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!