Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony vagyok, de mégis pufi...

Vékony vagyok, de mégis pufi az arcom. Miért van ez? Hogy változtassak rajta, vagy majd kinövöm?

Figyelt kérdés

Fog még csontosodni? Nagyon vékony vagyok, az arcom mégis ilyen 'kis cuki pufók' tudjátok... Nagyon utálom, mert olyan gyerekesnek tűnök tőle. Hozzá hatalmas szemeim vannak, de mivel nem csontos az arcom, nem olyan Audrey Hepburnös, hanem csak kisbabás. Szív alakú arcom van, szóval az sem segít...

Sminkelni nem szoktam, mert csak olyan hatást kelt, mintha egy 12 éves ellopta volna az anyja sminkcuccait és kisfestette volna magát. :D

Hogy 'fogyjak' az arcomból, vagy majd kinövöm, fog még változni ez? Van egyáltalán akinek ez bejön?


16/L



2018. jan. 11. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet "kinövöd", lehet nem. 21 éves korodig még fog változni az arcod, és szerintem akkorra már egy kicsit úgymond vékonyabb lesz, de nem biztos.

Barátnőmnek is amúgy pufi az arca és nagyon sok fiúnak bejön, szóval ettől nem lesz valaki csúnya

2018. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha nagyon zavar adj egy esélyt a kontúrozásnak, ha jól csinálod nem fogsz úgy kinézni mint ahogy leírod :D
2018. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem imádnivaló amit írsz
2018. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Együttérzek nagyon utalom :D

16L

2018. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fog még csontosodni, de ez nem biztos. A kontúrozást tényleg nyugodtan kipróbálhatod, bajod nem lesz tőle, keress youtubeon valami videóst, akinek hasonló az arca, és nézd meg, ő hogy csinálja.

Egyébként átérzem, nekem is kerek az arcom, pedig elég vékony vagyok, és 20 éves. Még mindig elkérik a személyimet mindenhol, aztán mentegetőznek, hogy 15 évesnek néznek, de ennek örülni kell.

2018. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy még alakul majd, de ha tényleg ennyire zavar, akkor szerintem egy finom kontúrozást kipróbálhatsz, és meglátod, hogy segít-e az összképen. :)
2018. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki
2018. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!