Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs véleménye, vagy van, de...

Nincs véleménye, vagy van, de titkolja?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen, kb 3 hónapja összehaverkodtam valakivel, aztán barátok lettünk. Eddig nem igazán zavart az, hogy csak felszínes dolgokról lehet vele beszélgetni, de mostanában egyre jobban. Ha felvetek egy komolyabb témát, pl politika, oktatás stb, tehát amik a társadalmat érintik, azt meghallgatja, de sosem mondja el az ő álláspontját, véleményét. Egyre jobban nem tudom eldönteni, hogy neki ennyire nincs véleménye, vagy van csak titkolja? Persze arra is gondoltam hogy simán nem érdeklik ezek, de az meg azért nem lehet, mert ha valami nem érdekli, arra egyenesen megmondja hogy őt ez nem érdekli.
2021. aug. 31. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Ezek szerint nem vagytok barátok, csak beszélgetőtársak/haverok.

A barátok megosztják egymás közt a mélyebb gondolataikat is.

2021. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

3 hónap alatt nem leszel barát senkivel, ahhoz több idő kell. Másrészről valószínűleg azért nem beszél ezekről, mert 99%-ban csak feszültséget szülnek és sértődés lesz, mert mindenki a maga igazát akarja lenyomni a másik torkán. Az lehet még, hogy egyetért veled és nem nagyon akar mást hozzáfűzni.


Inkább tartsd tiszteletben, hogy nem akar ezekbe belemenni, ne erőltesd ezeket a témákat.

2021. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
3 hónap alatt barátok? Jó vicc. Egyelőre még nem álltok olyan közel egymáshoz, hogy ilyesmiről is beszéljen veled, ennyi. Szerintem se erőltesd, annak sose lesz jó vége.
2021. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán értelek titeket. Közéleti kérdésekről témákról nem szól egy szót sem.
2021. aug. 31. 14:40
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es miert lenne feszültség? Miert akarná bárki is lenyomni a másik torkán a véleményét? Normális ember elfogadja hogy a másiktól eltérő is lehet a véleménye. De én az övéről semmit nem tudok.
2021. aug. 31. 14:44
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
#5 Nem tudom te hol élsz, de itt Orbán-Gyurcsány ellentét van több mint 15 éve és a két oldal úgy köp egymásra, mintha leprás lenne.
2021. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En pl ellenzéki vagyok, de vannak kormpárti barátaim is. Mindannyian elfogadjuk a másik eltérő nézőpontját. Nem értünk egyet, de elfogadjuk.
2021. aug. 31. 14:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Az meg hogy hol élek... intelligencia és a masik tisztelete mindennek az alapja. Csak igen kevesen képesek ezekre. Sajnos.
2021. aug. 31. 14:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!