Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel lehet leállítani a...

Mivel lehet leállítani a haveromat?

Figyelt kérdés

Alapvetően sok közös van bennünk, de egy dologban nagyon különbözünk. Nem szeretek hozzáérni és azt se kedvelem, ha ő is hozzám ér. Ölelés, váll megveregedést sem. Úgy gondolom, hogy két férfi ne ölelkezzen. Igaz ő egy kicsit más mint a többiek, mindig szeretett különc lenni.

20f



2021. aug. 31. 19:00
 1/7 anonim válasza:
75%
Jól kurd meg azt leáll. ;)
2021. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Szolj neki hogy neked ez nem fér bele, nem szereted ezeket. Ez teljesen normális. Az is hogy te ezt nem bírod, meg az is hogy ő ezt teszi
2021. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
16%
Én vik az egyes válaszoló, de 2-es teljesen igazad van!
2021. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mondd el neki.
2021. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
35%
Hogy és kinek?
2021. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
4-esnek igaza van. Mondd el neki. Mellesleg tuti meleg. Amivel nincs baj, ne értsd félre. Csak heteró férfinek eszébe sem jut másik férfit ölelgetni, legyen az akármilyen jó barátja. Tehát nem. Maximum kézfogás esetleg ha "1000 éve láttátok egymást", akkor egy vállveregetés. De ez tényleg csak akkor, ha valamelyiktek elutazott hosszú időre messzire, aztán fél év után végre látjátok egymást és össze tudtok ülni inni egyet. De ennyi. Alapból meg kézfogás és fertig.
2021. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Attól hogy szereti megérinteni, nem muszáj melegnek lennie. Lehet a szeretetnyelve az érintés. Bármilyen kapcsolatban áll valakivel akit szeret, hozzá akar érni. Én is ilyen vagyok, mindig olelgetem azokat akiket szeretek, mégsem vagyok leszbikus
2021. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!