Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mit éreznek azok, akik...

Vajon mit éreznek azok, akik egy időssel/kisebb gyerekkel/fiatallal leállnak keménykedni, de amikor odamegyek leállítani, akkor csak messziről mernek szájalni nekem?

Figyelt kérdés
Az eset a következő: idős nőbe két fiatalabb felnőtt beleállt az orrom előtt valami mondvacsinált okkal. Konkrétan a férfi rámászott a nénire, a nőke közben szidalmazta. Amikor odamentem, számon kérni őket (az esetet végignézve jogosan), akkor meg elkezdtek hirtelen odébb állni. Amikor "biztos távolságra" ért tőlem a "férfi" ilyet szólt, hogy "ne messziről keménykedjek" (amikor ő kezdett el elmenni tőelem). Erre annyit kérdeztem csak, hogy "menjek oda? Szeretnéd? Szívesen odamegyek hozzád." ... erre néma csend. Utána sajnos/mem sajnos arra kelett mennem, amerre ők (buszmegálló). Azt hitték, hogy követem őket, ezért szó szerint elkezdtek menekülni előlem. Most csak annyi érdekelne, hogy mit éreznek az ilyen emberek? Miért jó nekik egy idősön/náluk gyengébben kiélni a hajlamaikat, amikor meg jön egy velük egy súlyvsoportú, akkor pedig egyből fülüket-farkukat behúzzák?

2021. ápr. 13. 10:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Gyávák.
2021. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Ennél jobb mesét nem tudtál volna kitalálni?
2021. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%
Mekkora nyomorult kamu kérdés ez.
2021. ápr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy jobban tudjátok nálam mk a kamu és mi nem :D milyen kár, hogy megtörtént és tegnapi sztori :D bár mondnjk én vagyok a hülye, hogy végül a gyakori kérdésekre kiírtam :D
2021. ápr. 13. 11:09
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Örülünk hogy beláttad.
2021. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne kamu? Én is éltem már át ilyet a másik szemszögből, velem kötekedtek, aztán érdekes mód mikor felnőtt férfi jött oda, akkor lekopott az illető.
2021. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
Ugyan. Nem gyanús, hogy azt sem tudja a kérdező mi volt a vita tárgya? De ő épp ott volt, épp tudta, hogy jogtalanul belekötnek az idős nőbe, aztán nagyon megijedtek tőle és elfutottak. Hogyne.
2021. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az a jó ebben, hogy kiírok egy kérdést, hogy megértsem, vajon mi zajlik az emberek fejében le ilyenkor, és erre pedig jön a gyakorikérdések színvonal, hogy "tuti kamu" bla bla bla.. kár volt ide kiírnom, értelmes válaszok helyett jönnek az anonimitás védelmét élvező megmondóemberek, akik azt is jobban tudják, mi történt velem, SŐT szerintem még a vércsoportomat is jobban tudják nálam :D sajnos nem változott ez az oldal az évek alatt. :(
2021. ápr. 13. 11:38
 9/23 anonim ***** válasza:
33%

#7

Ezt nem teljesen értem. Írja a kérdező, hogy a közelében történt a szóváltás.

Szerencsés vagy, ha még sose láttál hasonlót. Jó környéken élhetsz.

2021. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

9 Nem írta le a kérdező mi volt a konfliktus oka. Csak annyit írt, hogy szerinte mondvacsinált indokkal kötöttek bele. Semmi konkrétumot nem írt.

Engem ért már valós sérelem idősebb embertől az utcán, gondolom aki utána arra járt mikor megvédtem már magam, az szintén azt hihette, hogy mondvacsinált okkal én kötöttem belé.

2021. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!