Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon az orvosok szeretik a...

Vajon az orvosok szeretik a munkájukat? Ha te orvos vagy, van hogy megbánod? Ha nem vagy, milyen orvosnak mennél?

Figyelt kérdés
Én igazságügyi orvosszakértő lennék

2021. aug. 31. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Legtöbb orvos nem szereti, ők állítják.

Én őszintén nem tudom milyen orvos lennék, ha lennék. Csak tudásvágyam van leginkább.:)

2021. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

A legtöbb orvosnak van több-kevesebb hivatástudata.

Az tény, hogy idősebb korukra sokan rettenetesen belefásulnak, kiégnek.

Nem vagyok orvos, és nem is lennék, mert annyira teljes embert kíván, hogy átlagon felüli munkabírás mellett is viszonylag keveset tud lenni a családjával.

Talán maszek fogorvos lennék, mert ott tényleg ő dönti el, mennyit dolgozik.

2021. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

Van amikor szeretem van amikor nem. Múltkor 5 napos rohadó hullánál voltam halottszemlén azt pl. Kifejezetten utáltam. Ha bunkó a beteg, vagy nem tudok rajta segíteni azt is utálom.


Egyébként nem éri meg orvosnak menni. Tíz kidobott év az ember êletéből. Én megbántam.

2021. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!