Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vág fel ezzel sok ember?

Miért vág fel ezzel sok ember?

Figyelt kérdés
Úgy dicsekszenek az orvos végzettségű, mintha ők maguk lennének orvosok. Munkahelyemen is beszélek egyik kollégámmal, ahogy a magánéletrw terelődik a szó egyből azzal nyit hogy orvossal jár. De más helyeken is megfigyeltem már ezt, táborban egyik szobatársam megkérdezte hogy van-e valakim de valójában nem is erre volt kíváncsi hanem csak kiprovokálta hogy egymás után 2x is elmondhassa hogy ő orvossal van együtt.

2021. aug. 11. 10:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Mert nincs nagyobb teljesítményük.
2021. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Mivel az orvosok jól keresnek és sok embert gyógyítanak meg (főleg időseket) így sokak szemében ez vonzó. Plusz jó sokat kell hozzá tanulni, így nyilván elég okosak is. Akik ezzel dicsekednek, hogy milyen végzettségű a párjuk, azokkal ne foglalkozz!
2021. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%

Régen ez még státuszt jelentett.


Nekem ma már nem.

Hanyagok szemetek csak pénzért gyógyítanak(ha nem fogadsz magánt abban köszönet nincs),munkahelyen szexelnek mint az állatok, a betegekkel ugy beszélnek mint egy paraszt. Stb


Tisztelet a kivételeknek.

2021. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
29%
Ez csak netto irigykedes reszedrol. Menj orvosnak, aztan majd megtudod, hogy milyen elet az, es mire vagnak fel.
2021. aug. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
nyilvan massal nem tudnak dicsekedni. en becsulom az orvosokat, nekem is van tobb orvos baratom is, de oszinten, hasraesni azert nem kell toluk. ok maguk pl. sokszor abszolut nem dicsekvos fajtak, de ha valami egyszerubb, butacska ember osszejon veluk, akkor nyilvan el van ajulva es olyan nagy dolognak erzi, hogy kenyszeresen szovateszi mindenhol.
2021. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
peldaul az orvos baratnom anyja egy nagyon egyszeru, butacska no es o is uton-utfelen megemliti, hogy orvos a lanya. nyilvan buszke ra, jogosan, es mivel sajat maga egy nagy 0 az elet minden teruleten (tenyleg), ezert a lanyaval dicsekszik, mert nincs mas.
2021. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Az más, ha a szülő büszke a gyermekére, hiszen nyilván részt vett a támogatásában az egyetemi évek alatt, kiskora óta vele van jobb esetben

Azt nem értem, hogy a párkapcsolatokban az egyik fél, aki ráadásul a párja által eltartott, miért hivalkodik úgy a párja -egyébként általam is nagyon elismert-orvos végzettségére. Egy orvostól sem érteném meg, hogy miért kell hangoztatni hogy orvos, de a párjától meg duplan nem

2021. aug. 11. 10:53
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Mindkèt nemre jellemző , de a nőkre különösen:

- milyen tàska/kiegèszítő

- milyen pár / mennyire keres jól / mit csinál / mi a pozija


Van ennek valami pszichológiàja is, de már nem emlékszem

2021. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Jobb esetben az ember büszke a párjára fuggetlenul a végzettségétol stb.


A maffiozokra is felneznek a nők ha azt nézzük

2021. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%

Az Orvos társadalom rendkívül belterjes, iszonyatosan fennhordják az orrukat és másoktól is elvárják a tiszteletet még akkor is ha semmivel nem szolgáltak rá. Autószervízt vezetek egyetemi diplomával és nemegyszer fordult már elő, hogy fogorvos végzettségű nő olyan szinten beszélt velem, hogy közöltem vele vigye a fenébe az autóját! Volt olyan reumatológus doktor, akitől tanácsot kért a párom amikor az autóját hozta szervízre(ja és minden azonnal kell) és közölte hogy menjen be a magánrendelésre és vegye fel a kapcsolatot a titkárnőjével mert csak ott fogad beteget, most éppen nem dolgozik és siet. Amikor ezt meghallottam nyomban mondtam a srácoknak hogy hagyják abba a munkát a doki kocsiján és csináljanak mást, majd 1 hét múlva jöhet érte.

A háziorvosom is megér egy misét, a rokonait hozzám küldi ha probléma van, de a telefont nem veszi fel hétvégén, SMS nem válaszol és nem is hív vissza, pedig 20 éve ismerjük egymást és benne vagyok a telefonkönyvében.

Van néhány pozitív ellenpélda is, fiatal doktornő rendkívül segítőkész pedig csak helyettesít, úgy beszélt az édesanyámmal amikor megvizsgálta hogy az példaértékű.

2021. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!