Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az hogy a mai fiatalo...

Mért van az hogy a mai fiatalok akik kocsmába járnak stb részegek ökörködnek azok vannak fel sztárolva, de még a felnőttek szemébe is, aki viszont visszafogott stb azt meg mindenki leszarja stb, tényleg ez a stílus lenne a nyerő?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ki veszi eszre a szurke egeret a ragadozo madarakon kivul? :)
2021. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jellemzően nincsenek felsztárolva.

Ugyanakkor nyilván aki meg sosem kerül a figyelem középpontjába, azt nem is nagyon fogják észrevenni. De a két dolognak gyakorlatilag semmi köze egymáshoz.

2021. szept. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam, hogy fel lennének sztárolva.
2021. szept. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy bizonyos rétegben vannak felsztárolva, nyilván az a réteg olyan is.
2021. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

És ez téged miért zavar? Aki nem akar feltűnősködni, az miért vágyik arra, hogy sztárolják? Én speciel a "szürke egerek" csoportjába tartozom, de egyáltalán nem zavar, mert introvertált vagyok; engem csak zavarna ha a figyelem középpontjában lennék.


Ha téged zavar az, hogy nem foglalkoznak veled, tegyél ellene. Ilyen egyszerű a történet.

2021. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
4: Ja igen. Egy ötvenes alkesz prolinál, aki els**rta az életét, és még felnőttként is a gyerekkori gazságaival dicsekszik, nyilván nagyobb tekintélyt élvez egy huligán utcagyerek, mint egy színvonalasan tanuló gimnazista.
2021. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!