Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Instagram oldalt szeretnék...

Instagram oldalt szeretnék indítani és fiatalok válaszait várom hogy milyen téma érdekel őket? Nem akarok "tömeg" oldalt gyártani mert abból már van elég, de kiváncsi vagyok rá hogy a mai fiatalok többségét mi érdekli!

Figyelt kérdés
15/L

2017. nov. 1. 17:08
 1/10 A kérdező kommentje:
*érdekli
2017. nov. 1. 17:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó oldalt arról tudsz készíteni,ami téged érdekel.
2017. nov. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, cask engem igazából minden érdekel. Ezt a kérdést ilyen "felmérés" szerűségnek szántam.
2017. nov. 1. 17:14
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz "tömeg" oldalt, de azért azt kérdezed, mi érdekli a többséget. Aham. Értem.
2017. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Téged minden érdekel? Na akkor legyen:

- gombahatározás különös tekintettel a délamerikai fajtákra

- nehézgép-kezelői vizsga elméleti- és gyakorlati feladatai részletesen kifejtve, angol nyelven

- német állampolgársági vizsga kérdései és válaszai, történelmi háttér kifejtésével - természetesen németül

- mélytengeri algafajok szaporodása és betegségei

2017. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő a második témával nagyon megfogtál!! Lehet hogy ma el us kezdem, köszönöm szépen, remélem sok embert fog majd érdekelni ^^
2017. nov. 1. 17:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha azt a témát megcsinálod, én biztos követlek, de legalább 600 kamuprofillal.

Egyébként ha a tömeg témákat kerülni akarod, akkor azt mindenképp kerüld, hogy ilyen tumblros idezeteket posztolsz meg hasonló "depis" (utalom ezt a szot, es nem egyenlo a depresszioval) miegymást.

Legyél krearív, légy önmagad.

2017. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na az idézetes és "depis" oldalak (Uristen én is utálom ezt a szót) egyből ki vannak zárva

Nem is értem hogy ez hogy érdekelheti az embereket vagy valaki hogy veszi rá magát hogy ilyet csináljon és sajnáltassa magát azzal hogy ő most depressziós

Ha már odáig fajul a dolog hogy vagdossa magát az nem normális, főleg hogy ezt posztolja is ami azt jelenti hogy valamilyen módon büszke is rá...

2017. nov. 1. 18:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél instagram oldalt indítani?
2017. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, büszkék arra, hogy önjelölt pszichológusként "depisnek" állapítják magukat, és ezt persze világgá kürtölik, mert ha nem akkor megse történt, meg szükség van a sajnálatra is...

De mi nem találhatjuk ki, hogy mit csinálj. Kezd el csinálni ami neked tetszik, gyártsd a tartalmat töretlenül, és majd jönnek azok akiket érdekel.

2017. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!