Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Budapesten tényleg ennyi...

Budapesten tényleg ennyi drogos van az utcákon, hogy állandóan ezt látni?

Figyelt kérdés

Mármint bp csoportjaiban ezt látni nap, mint nap.

Ti merre futtok össze ilyen egyénekkel?

Tényleg ennyire elszaporodtak, vagy csak túloznak?



2021. szept. 3. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Wesselényi utcában a körút mellett van egy furcsa pince bár szerűség, amire nincsen kiírva szinte semmi és a külsejét tükrök fedik.


Egyszer este nyitva volt az ajtaja, ami előtt egy prostinak kinéző nő pont drogott vett egy hajléktalan külsejű férfitől.


Elsétálva a hely mellett lenéztem és füst, vörös fény és 2 sztriptíztáncos kinézetű félmesztelen nő volt.


Nyílván láttam már a Blahán rengetegszer fetrengő embereket, ott is láttam drog vásárlást és a Népszinház utcábó induló villamoson (fejből nem tudom mi a száma) végig hallgattam egy beszélgetést ahogy a dillertől próbál kölcsön kérni pénzt a vevő.


... de mégis talán a fenti történet eddig a legérdekesebb.

2021. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha arányaiban csak annyi is, mint máshol, a nagy tömeg és népsűrűség miatt többnek érződik. Ezen kívül könnyen lehet, hogy a milliós város légköre vonzza a problémásabb (pl drogos) egyéneket.
2021. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden területen.
2021. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg. De arányaiban ez nem rosszabb, mint máshol. Megyeszékhelyeken is vannak. Csak ott nyilván nem napi 50-100, hanem inkábn csak 4-8. Mert ennyivel kisebb városok.
2021. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat pl Budán kevesebb van mint Pesten. Nem is feltétlen drogosok, hanem csovesek, ciganyok, akik kotekednek. Drogosbol mindig random helyeken latok néhányat, Blaha, Örs, 1-es villamos vonala.. Amugy elso, a rendőrök nagyon is jol tudjak, hogy hol vannak droglaborok, mégsem tesznek semmit
2021. szept. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!