Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha eladásra kínálok valamit,...

Ha eladásra kínálok valamit, jelentkeznek, hogy kell, akkor miért nem írnak vissza?

Figyelt kérdés

-Szia, ez megvan még?

-Szia, igen!

...és itt meg is áll a dolog. Ha nem akarják a terméket, mi a fáért írnak rám? Ki van írva a termék alá, hol lehet átvenni, szóval még azt se mondhatják, hogy akkor derült ki, hol lakom, amikor rámírt. Ennek akkor mi értelme?


2021. szept. 5. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Semmi, ahogy az emberek többségének nincs agya. Én PC alkatrészeket árultam, ezek miatt kellett potenciális vevőket váratni, mert most vagy visszaír vagy nem.
2021. szept. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Mert sok sötét állat jut manapság internethez.


Mi németeknél adunk sokszor el, páromnak már rutinja van benne, hogy mely felhasználók azok, akik eltűnnek. Van amikor beígérik, hogy jönnek, aztán semmi, de ez ritkább.


A leggyakoribb az amit te is írsz, hogy “meg van még?”. Na ezek szoktak tipikusan eltűnni.


Aztán van nagyon sok aki pofátlanul próbál alkudni, 100 ezres cuccra “40 ezerért viszem azonnal”.


Sokan a cím és név közlése után szoktak eltűnni.


Mára pl. megértettem, miért kell legalább 3 üzenetváltás a németekkel, mire kiadják a címet. Mostanra párom is azt csinálja, ha valaki jelentkezik, akkor előbb megegyezik időpontban, majd utána kiadja a címet.


Ha az időpont az, hogy “jövök 1 hét múlva”, akkor megírja neki, hogy ok, akkor előző este jelentkezzen még a címért. (Ugyanis tipikusan az ilyen 1 hetesek szokták “elfelejteni” a dolgot)

2021. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Millió és egy oka lehet.

Csak álmodozik, így nem veszik el a hirdetés, mert ha válaszolsz, az üzenetek között ott lesz, like helyett csinálja és még lehetne sorolni

2021. szept. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!