Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már egy állással...

Éreztetek már egy állással kapcsolatban úgy, hogy "ha ide nem vesznek fel, akkor soha nem fogok tudni elhelyezkedni a szakmámban"?

Figyelt kérdés
Mert engem most egy ilyen helyre hívtak interjúra és úgy érzem ennél jobb lehetőségem sose lesz. A lényeg, hogy pályakezdő vagyok szakváltással sok-sok év alatt szereztem meg a diplomát, de sajnos az egyetem alatt nem tudtam céges gyakornokként stabilan dolgozni, hogy szakmai tapasztalatot szerezzek és utána onnan menjek egyből teljes állásra. Ráadásul a nyelvtudásom se valami jó márpedig IT-s állásoknak a többségénél követelik a tárgyaló képes beszédet. Úgy érzem ha ide nem vesznek fel akkor sehova (főleg hogy eddig 3 interjúm volt a kb 50 elutasítás közül). A munka pedig kellene, hogy ledolgozzam az egyetemi féléveket a szerződés miatt és ne kelljen visszafizetni (ami munka hiányában szintén kivitelezhetetlen).

2020. máj. 20. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt, de rosszul gondoltam :)
2020. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tegnap volt interjúm, konkrétan az álom melómat ajánlották fel, de csak következő héten kapok ertesitest, nagyon izgulok! 😆

Esetleg ha kitérnének a nyelvtudásra, mond, hogy nyitott vagy arra, hogy bővítsd a tudásod ezen a téren, egy külön angol tanárral, vagy akár az 5percangol magazinnal is nagyon jól lehet fejlődni rövid idő alatt☺️ Ne add fel, ha ez az álom melód tegyél meg érte amit csak tudsz! 😄 HAJRÁ! 😄

2020. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Angolul megtanulni nem egy nagy dolog főleg ha fiatal az ember. Meg ahhoz hogy az IT-ban dolgozz mindenképp kell egy középfokú tudás legalább - nem véletlenül kérik a legtöbb helyen. Én sosem vennék fel valakit IT pozícióra, ha angolul nem tud.
2020. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!