Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Léteznek olyan férfiak,...

Léteznek olyan férfiak, akiknek jobban tetszik a kb vállig érő haj, mint az annál hosszabb?

Figyelt kérdés
Vagy mondjuk nem is érdekli a hajhossz kimondottan

2021. szept. 5. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, ha tényleg olyan hosszúságú frizura áll jól az adott nőnek. A hosszabb is tetszik egyébként és a rövidebb is, egyéntől is függ, hogy kinek melyik hajhossz áll jobban.
2021. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnék egy ilyen barátnőt.
2021. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az a fajta pasi vagyok, akinek az egészen rövid, akár tüsi haj is tetszik. Ha a nőnek ennyire rövid :)
2021. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Mindenkinek más áll jól, ha hosszabb, minthogy ne lehessen beletúrni és jól áll, akkor tökéletes:)
2021. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel a hajhossz,de ne legyen túl rövid 👌
2021. szept. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a kb. hátközépig érők tetszenek a legjobban. De az is szép, mikor a hölgy vállára omlik a hajzuhatag. A kimondottan fiús, rövid frizurák viszont nem igazán vonzanak.

A játékosan, pajkosan az arc elé libbentett haj nagyon izgató tud lenni számomra,kacéran hívogat, hogy hajtsam szét, és akkor meglátom a mögötte rejlő szépséget. 🙂

2021. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik az ilyen haj.
2021. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem vagy a nagyon hosszú, vagy a nagyon rövid haj tetszik a nőkön. A vállig érő valahogy "semmilyennek" tűnik számomra.
2021. szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A seggig érő hajat nem szeretem, az nem túl higénikus. Mindenhez hozzáér, azt már nem lehet higénikusan kezelni a mindennapokban.
2021. szept. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!