Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akinek tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek tetszik ha a pasas nagyon sokára megy el? És aki ezt hosszabb távon sem érezné problémának?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Nekem ez nem gond, sőt szerintem sok nő szereti ha a pasi bírja sokáig. Csak azért mérete is legyen, mármint hogy minimum átlagos legyen.
2015. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi az a "sokára". Van akinek a 20 perc is sok és van akinek a 40 is kevés.
2015. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretem azt,ha egy férfi nem megy el gyorsan.Tovább élvezhetjük így egymást

19/L

2015. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kb egy órás aktusra gondolj.
2015. okt. 3. 19:09
 5/14 anonim ***** válasza:
Az nem olyan nagyon sok. Jónak mondható.
2015. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az en emberem ;) 16L
2015. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, én se nagyon tudok elmenni 1 óránál hamarabb... sokszor 1 óra vagy másfél óra is kell... én kaptam már negatív kritikát is miatta :/
2015. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az sok lenne. Egy idő után már kellemetlen, sőt fájdalmas tud lenni. Én inkább a hosszabb előjátékot, rövidebb aktust kedvelem.
2015. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Srácok - orgazmuskontroll technikák. Érdemes megtanulni őket, ezekkel késleltethető és előre is hozható az elélvezés. Ha a partnernek nem esik jól, hogy sokára mész el, akkor tudod siettetni, ha még szeretnél +30 percet szexelni, akkor pedig késleltetni. Azaz mindkét esetben tudsz a partner kedvére tenni, mert mindenki más és mindenkinek mások az igényei is. Amíg az egyik lánynak ez, a másiknak az fog tetszeni, ezzel a kontrollal pedig lesz választásod, nem csak tehetetlenül sodródsz az árral.


Légzés, PC izmok, külső-belső fókusz váltása és még sok mindent mondhatnék. Érdemes utánanézni, jó érzés uralni azt, hogy mikor tudsz elélvezni :)

2015. okt. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon egymásra kellene hangolódnunk, hogy élvezni tudjam vele a szexet. Persze ezt az idő és az összeszokás megoldhatja. Úgy értem, hogy ha az egy óra alatt orgazmus-sorozatokat tudok produkálni a közreműködésével, tudom tartani a szintet a plafon közelében, akkor fantasztikus. Egyéb esetben elmegyek olyan húsz perc múlva, aztán szünet kell, nagyon érzékeny utána odalent, nem bírnám még negyven percig a reszelést, el is menne a kedvem a szextől.
2016. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!