Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felvállalja valaki közületek,...

Felvállalja valaki közületek, hogy ok nélkül pontoz le válaszokat?

Figyelt kérdés

Sok ilyen van az oldalon.

Közületek van valaki aki ezt teszi, és nyíltan felvállalja?


2021. szept. 5. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Én ugyan nem pontozgatok baromállat módjára olvasás nélkül, de azt beismerem, hogy amikor valaki visszatér egy kérdéshez panaszkodni hogy miért lett lepontozva, azt szó nélkül lepontozom. Az előző válaszát is (amit lepontoztak és panaszkodik miatta), ha még nem pontoztam.

Ez nagyon idegesít, ezért teszem ezt.

2021. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
En is igy vagyok, mint az elso. Nem ertem mi olyan fontos ezen a pontozasi rendszeresen egyeseknek, hiszen nem lesz olcsobb a kenyer, ha a velemenyuk nem egyezik masokeval. Tul sokat torodtok azzal, hogy ki mit gondol.
2021. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Én egyáltalán nem pontozok.
2021. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Én azokat a válaszokat szoktam látszólag ok nélkül lepontozni, amik valamilyen indokból idegesítenek engem. Például ha valaki hülyeségek miatt panaszkodik, vagy pedig irigységet kelt bennem. De én legalább fel merem vállalni ezt a szokásomat.
2021. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
hármas vagyok. Van amúgy bárki aki a pontozás alapján dönti el, hogy melyik a használható válasz amikor kérdez? Ha meg nem akkor mi értelme az egésznek? Szerintem semmi.
2021. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4


Hogy tanuljon belőle? Egy "Mi a kedvenc színed?" típusú kérdésnél ahol nincs jó vagy rossz válasz, mégis lepontoznak mindenkit, ott miből akarsz tanulni?

Az emberek nem az alapján pontoznak hogy hasznos e a válasz a kérdésre, hanem hogy melyik tetszik nekik.

2021. szept. 5. 17:19
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Megmondom őszintén, véleménykifejtős kérdéseknél (tehát nem ténykérdéseknél) én úgy szoktam csinálni, hogy aki 50% alatt van, azt felpontozom, aki fölötte, azt le, hogy minél árnyaltabb legyen a kép. (0 és 100 százalékhoz soha nem nyúlok, azokat hagyom.)
2021. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Annyira imádom, hogy ilyen őszintén válaszoltok, nagyon nagyra értékelem!

A 8-as válaszolónak külön köszönöm, ilyenről még nem hallottam. Nagyon tetszik, érdekesnek találom.


Úgy örülök hogy feltettem ezt a kérdést, sok hasznos információt írtatok mindannyian ❤

2021. szept. 5. 17:59
 9/12 anonim ***** válasza:
10%

Én mindenkit lepontozok aki regényt ír, így el sem olvasom.

Meg az olyan parasztokat aki irigy, rosszundulatú, személyeskedő, hiteltelen, ártó szándékú, szóval mindenkit.

Vállalom.

Nem tehetek róla, nálam normálisabb, empatikusabb, és főleg becsületesebb nemigen akad a földön.

2021. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

7# Képzeld el nekem már volt lepontozott véleményem, amit megkérdeztem hogy miért is lett lepontozva, mire valaki intelligensen elmagyarázta és képzeld, igazat adtam neki.

Tudod nem mindenki olyan fejlődésképtelen gyökér mint itt a többség.

2021. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!